Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

„Wielkie Bazgranie”

Collapse
X
Collapse
 •  

 • „Wielkie Bazgranie” - Konkurs

  Click image for larger version

Name:	Logo Bazgroszytu.jpg
Views:	1
Size:	32.4 KB
ID:	3390
  „Wielki
  e Bazgranie” to kolejny konkurs akcji „Mówimy obrazami”, która rozwija wyobraźnię i od ponad roku wręcza dzieciom kredki.


  Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy kupić wyjątkowy zestaw konkursowy na www.bazgroszyt.pl i narysować Ryska, Kredzię lub Kolorozaurusa. Autora najbardziej kreatywnej pracy animatorzy akcji odwiedzą w przedszkolu lub szkole wraz z bohaterami Bazgroszytu, czyli Kredziakami. Trzech kolejnych zwycięzców otrzyma kredki dla całej grupy lub klasy, a następnych dziesięciu wygra dla siebie wyjątkowe kredki i Bazgrokarty. Dlatego już teraz wejdź na www.bazgroszyt.pl lub sprawdź profil akcji na Facebooku. Konkurs trwa do 21.02.2011 r. i przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.


  Click image for larger version

Name:	Bazgroszyt i Tymon.jpg
Views:	1
Size:	124.3 KB
ID:	3388„Trzeba sprawiać, by świeciło słońce dla wszystkich dzieci”
  W ramach akcji ukazały się już trzy numery Bazgroszytu, edukacyjnej książeczki z ćwiczeniami pobudzającymi kreatywność dzieci. Najmłodsi znajdą w nim wiele miejsca do rysowania i przyjazne Kredziaki, m.in. Ryska, Kredzię i Kolorozaurusa, które pomagają dzieciom odkrywać kolorowy świat, uczą rysować, malować i poznawać ciekawostki ze świata przyrody i natury.

  Bazgroszyt jest inspiracją dla dziecięcej wyobraźni, bo zawiera tylko ćwiczenia otwarte. Tutaj każdy rysunek może wyglądać inaczej i zależy tylko od kreatywności maluchów. Dzięki temu rodzice mogą zobaczyć, w jaki sposób myślą ich dzieci i włączyć się do wspólnej zabawy z pomocą Bazgroszytu. Seria książeczek edukacyjnych powstała we współpracy z rodzicami, ekspertami i pedagogami.

  Właśnie ukazał się kolejny numer z serii Bazgroszytu – „Radość tryska z przygód Ryska”. Tym razem nasze maluchy odkryją bezludną wyspę, będą zwiedzać ciemną jaskinię i razem z Ryskiem – głównym bohaterem numeru – odszukają zaginiony skarb, a to, jak wiemy, doskonała zabawa. 
Dla dzieci atrakcyjne będzie też aż 20 kolorowych naklejek oraz zagadki i ciekawostki, które pozwalają im odkrywać otaczający nas świat. Click image for larger version

Name:	Okładka Bazgroszytu.jpg
Views:	1
Size:	91.1 KB
ID:	3389

  Bazgroszyt ma też swoje wyjątkowe, limitowane edycje. W specjalny numer wydany na gwiazdkę, czyli „Bazgroszyt Gwiazd”, zaangażowało się aż 12 znanych osób: Agnieszka Cegielska, Dorota Deląg, Anna Dereszowska, Joanna Klimas, Lidia Popiel, Maja Popielarska, Beata Sadowska, Justyna Steczkowska, Bogna Sworowska, Martyna Wojciechowska, Tomasz Kammel i Marcin Prokop. Każda z tych osób naszkicowała swój rysunek, aby wspierać akcję „Mówimy obrazami”. Trzeba pomagać, trzeba sprawiać, by świeciło słońce dla wszystkich dzieci. Popieram akcję całym sercem! – powiedziała Bogna Sworowska.


  Jak Bazgroszyt dba o rozwój dzieci?
  Bazgroszyt to nie tylko edukacyjne książeczki, ale także specjalne tematyczne Bazgrokarty dostępne na stronie internetowej www.bazgroszyt.pl. Można je pobrać i wydrukować w dowolnej chwili, i dzięki temu w prosty sposób przygotować dla dziecka ćwiczenie z wyobraźni. Natomiast w sekcji dla rodziców znajduje się wiele rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka:


  Grafomotoryka, czyli motoryka rączki. Dzieci na różnym poziomie rysowania doskonalą ją właśnie
  w Bazgroszycie. Dzięki ćwiczeniom maluchy uczą się staranności, dopracowania szczegółów
  i cierpliwości, co jest doskonałym wstępem do nauki pisania i wspaniałą zabawą dla dzieci.


  Wyobraźnia, bo każda karta Bazgroszytu to coś więcej niż kolorowanki do druku. Zawarte w nim ćwiczenia otwarte kreatywnie dbają o rozwój dzieci. Zachęcają je do niestandardowego myślenia, bo stwarzają możliwość wielu niesamowitych i indywidualnych rozwiązań.


  Ciekawostki: Jakie jest największe zwierzę na świecie? Jak długa jest szyja żyrafy? Ile waży wieloryb? Odpowiedzi na te pytania, przyrodnicze i naukowe ciekawostki zapewne zainteresują niejednego małego odkrywcę.


  Zabawa z rodzicami. Zadania otwarte Bazgroszytu pozwalają rodzicom zobaczyć świat oczami dziecka
  i dowiedzieć się, o czym myślą ich maluchy. Wspólne rozwiązywanie tych ćwiczeń to fascynujące doświadczenie i doskonała zabawa dla dzieci i całej rodziny.


  Dochód ze sprzedaży wszystkich wydań Bazgroszytów przeznaczony jest na akcję „Mówimy obrazami”, która rozwija wyobraźnię dzieci poprzez twórcze rysowanie. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli aż 15 tysięcy kredek, a samą akcję na Facebooku polubiło ponad 8700 osób.

  Click image for larger version

Name:	Wizualizacja produkt
Views:	1
Size:	156.5 KB
ID:	3391


  Wejdź na www.bazgroszyt.pl i dowiedz się więcej lub kup Bazgroszyt już teraz.
  Pokolorujmy razem całą Polskę!

  Więcej informacji:

  Dołącz do nas naFacebooku: www.facebook.com/mowimyobrazami
  Attached Files
   Posting comments is disabled.

  Latest Articles

  Collapse

  • Konkurs "Rysuj z Ryskiem"
   admin
   Opis konkursu

   CzasDzieci.pl wraz z zaprzyjaźnionym portalem Bazgroszyt.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Rysuj z Ryskiem" na stworzenie najładniejszej bazgrokarty. Daj się ponieść swojej wyobraźni!


   Zasady konkursu:
   1. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz własną Bazgrokartę TUTAJ 2. Zarejestruj swoje konto i zgłoś swoją pracę. 3. Zobacz swoją Bazgrokartę w galerii pod tym artykułem. 4. Czekaj na ogłoszenie wyników.
   ...
   20-05-11, 12:20 PM
  • „Wielkie Bazgranie” - Konkurs
   admin

   „Wielki
   e Bazgranie” to kolejny konkurs akcji „Mówimy obrazami”, która rozwija wyobraźnię i od ponad roku wręcza dzieciom kredki.


   Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy kupić wyjątkowy zestaw konkursowy na www.bazgroszyt.pl i narysować Ryska, Kredzię lub Kolorozaurusa. Autora najbardziej kreatywnej pracy animatorzy akcji odwiedzą w przedszkolu lub szkole wraz z bohaterami Bazgroszytu, czyli Kredziakami. Trzech kolejnych zwycięzców otrzyma kredki dla całej grupy lub klasy,
   ...
   02-02-11, 08:42 PM
  Working...
  X