Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie cellulitu

Collapse
X
Collapse
 •  

 • Usuwanie cellulitu

  Skórka pomarańczowa jest naszym wrogiem numer jedne, zwłaszcza kiedy zbliża się lato. Ogólnie znanym faktem jest to, że cellulit jest chorobą, a więc jak każda choroba poddaje się leczeniu.Click image for larger version

Name:	cellulit.jpg
Views:	1
Size:	10.7 KB
ID:	3375
  Zwalczanie cellulitu nie jest sprawą prostą. Zdajmy sobie sprawę z tego, że mamy przed sobą zadnie bardzo trudne. Raz się cellulit pojawił, to znaczy, że będziemy musiały ciągle mieć z nim do czynienia. Jednakże nie jest aż tak żle. Na pytanie – jak pozbyć się cellulitu nie ma jednej odpowiedzi, gdyż należy do sprawy podejść kompleksowo.  Usuwanie cellulitu polega na łączeniu wielu rodzajów działań, chodzi przede wszystkim o zmiany w diecie i trybie życia.


  Ważnym jest pogrupować najskuteczniejsze sposoby:
  1. na pierwszym miejscu znajduje się odpwiedznia dieta – mniej batoników, białego chleba (węglowodany zawarte w tych produktach sprzyjają powstawaniu skórki pomarańczowej), więcej natomiast ważyw, chleb należy zamienić na pełnoziarnisty. Picie odpowiedzniej ilości płynów (min 2l dziennie) sprzyja zwalczaniu cellulitu jak najbardziej.
  2. sport – jest podstawą, nawet spacer 30 min przyczyni się do polepszenia metabolizmu, zatem do polepszenia kondycji cery i do zmniejszenia objawów.
  3. nadwaga sprzyja powstaniu cellulitu.
  4. masaże są bardzo skuteczne, jednakże nie zmieniwszy diety i nie poruszając się wystarczająco, efekt takiego masażu jest małotrwały.
   Posting comments is disabled.

  Latest Articles

  Collapse

  • Bezpieczne opalanie - Jak przygotować skórę do lata?
   admin
   Wysokie temperatury, narażenie na promieniowanie UV, zwiększona aktywność gruczołów potowych, a także owady i zanieczyszczenia niosą ze sobą poważne ryzyko dla skóry. Trzeba ją więc na lato w szczególny sposób przygotować. Warto przede wszystkim zdać sobie sprawę, że kiedy my odpoczywamy, nasza skóra nierzadko pracuje na najwyższych obrotach. Oczywiście trzeba będzie stosować odpowiednie kosmetyki z letnich serii, ale znacznie skóra lepiej zniesie kąpiele słoneczne (zami...
   01-06-17, 02:47
  • Zdrowa cera
   admin
   Jak zrobić tak, by nasza cera była zdrowa i piękna? Letnie słońce jest naszym wrogiem pod tym wględem. Pielięgnacja cery – jest naszym zadaniem nr jeden.
   A zatem piękna opalenizna oznacza również starzejącą się cerę!!! Ale każda z nas przecież chcę mieć aksamitną, pięknię opaloną cerę! Jak to osiągnąć? Na szczęście mamy dużą ilość kremów z filtrami SPF50, 30, 25 itd.
   Pamiętaj, że masz chronić swoją cerę przed szkodliwym działania promieni ultrafioletowych szczególnie na początku.
   ...
   25-06-10, 05:49
  • Usuwanie cellulitu
   admin
   Skórka pomarańczowa jest naszym wrogiem numer jedne, zwłaszcza kiedy zbliża się lato. Ogólnie znanym faktem jest to, że cellulit jest chorobą, a więc jak każda choroba poddaje się leczeniu.
   Zwalczanie cellulitu nie jest sprawą prostą. Zdajmy sobie sprawę z tego, że mamy przed sobą zadnie bardzo trudne. Raz się cellulit pojawił, to znaczy, że będziemy musiały ciągle mieć z nim do czynienia. Jednakże nie jest aż tak żle. Na pytanie – jak pozbyć się cellulitu nie ma jednej odpowiedzi, gdyż należy do sprawy podejść kompleksowo.
   ...
   25-06-10, 05:44
  Working...
  X