Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja laserowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Depilacja laserowa

    Zastanawiałam się ostatnio nad depilacją laserową, bo codzienne golenie nóg i innych części ciała mnie strasznie irytuje, a depilacja zwykłym depilatorem strasznie boli. Ile to kosztuje i jak to wygląda? A może lepszy wosk? I co ile trzeba taki zabieg powtarzać? (bo zakładam, że włoski i tak prędzej czy później odrastają) I najważniejsze o okresie letnim: ile po takim zabviegu nie można wychodzić na słońce?

  • #2
    Poddałam się zabiegowi laserowej depilacji na wiosnę tego roku, ale tylko bikini. Był to laser diodowy, podobno najlepszy. Efekt po jednym zabiegu był rewelacyjny. Włoski do tej pory są dużo rzadsze, delikatniejsze. Jeden zabieg kosztuje około 400zł, dlatego jak na razie na tym poprzestałam, ale na pewno jeszcze go powtórzę. Nie wiem ile kosztują nogi, ale na pewno dużo więcej.
    Powinno się go powtarzać co 5 tygodni przez 3-4 sesje. Potem wystarcza raz na rok-2 lata aby podtrzymać efekt. Kosmetyczka przystawia do skóry głowicę, która zasysa skórę i puszcza falę promieni laserowych. Trwa to ułamek sekundy. Boli jakby na chwileczkę przystawiło się coś bardzo rozgrzanego, ale to zależy od progu bólu klientki.
    Jeśli chodzi o wosk, boli podobnie jak depilator.
    Jeśli chodzi o wychodzenie na słońce po tym zabiegu to niestety nie pamiętam, ale mam nadzieję, że mimo wszystko troszkę pomogłam

    Comment


    • #3
      It affects for a second as if przystawiło something very hot, but it relies on the customer's discomfort limit. When it comes to wax, it affects like the epilator.
      weight loss Des Moines

      Comment


      • #4
        Byłam kilka razy na depilacji laserowej w Opolu. Efekty były słabe. Włoski zaraz odrastały. Od tamtego czasu stosuję wosk do depilacji HB i lepiej na tym wychodzę.

        Comment


        • #5
          Testowałam i efekty są całkiem dobre, choć spodziewałam się lepszych

          Comment


          • #6
            Z tego co wiem to jest to chyba bezbolesny zabieg
            Gdy się jest pewnym, można być też zawiedzionym.

            Comment


            • #7
              Bardzo polecam depilację laserową na nogi. Ma się spokój na długi czas. Miałam w sumie 6 zabiegów i mniej więcej co 2 lata jeden zabieg korygujący. Trochę kosztuje ale warto.
              http://www.piccolino-sklep.pl/opaski...wczynek/1/441/

              Comment


              • #8
                Tu masz opis jak wygląda depilacja laserowa http://www.wydepiluj.pl, wystarczą kilka zabiegów i wosk odchodzi w zapomnienie.

                Comment


                • #9
                  Niestety zabieg jest dość kosztowny. Może to być kwota nawet kilku tysięcy złotych na kilka miesięcy w dobrym salonie. Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to jest to świetny wybór. Nie boli.

                  Comment


                  • #10
                    Właśnie. Ale naprawdę warto, bo uwalnia od samodzielnego golenia nóg. Ja wypróbowałam ten salon i jestem z niego zadowolona. A kosmetyczka to po prostu profesjonalistka. Cena za taki zabieg nie była droga.

                    Comment

                    Ciekawostki

                    Collapse

                    Glamourina
                    Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                    masaż tantryczny warszawa

                    Najnowsze wątki

                    Collapse

                    Working...
                    X