Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy pierwszy raz do kosmetyczki ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • kiedy pierwszy raz do kosmetyczki ?

    witam wszystkich, mam problem, ponieważ moja bardzo młoda latorośl (12 lat) już zaczęła borykać się z trądzikiem. w jej przypadku nie byłoby z nim takiego problemu, gdyby nie liczne wągry, którymi usiana jest jej buzia. pani dermatolog powiedziała, że jedynym sposobem na walkę z pryszczami będzie oczyszczenie mechaniczne twarzy. ja się jednak waham - czy 12 lat to odpowiedni wiek na pierwszą wizytę u kosmetyczki ?

  • #2
    Cóż, jeśli ma z tym problem, to dlaczego nie. Przecież to nie jest PRÓŻNOŚĆ, tylko sprawa lecznicza, czyż nie???
    Może lepiej byłoby zaproponować jej zabieg kwasami owocowymi? Także ma działanie antytrądzikowe, a przynajmniej nie narusza skóry. Idź z córką do porządnego salonu kosmetycznego, wytłumaczcie na czym polega problem. Myśląca kosmetyczna doradzi odpowiednią metodę walki

    Comment


    • #3
      Jeśli nie jesteś pewna, czy córka powinna iść na taki zabieg, może wybierz się do innej pani dermatolog i zapytaj co ona myśli na ten temat. Może ona znajdzie jakiś inny sposób na trądzik.

      Comment


      • #4
        Poszłam do kosmetyczki z trądzikiem. Nie pomogła. Dopiero iqface sprawił, że moja cera poprawiła się i stała bardziej delikatna.

        Comment


        • #5
          Dobry Wiek jest każdy, gdy trzeba. Można pójść przecież do kosmetyczki chociażby po to by usłyszeć co ona na te zabiegi dziecka w wieku 12 lat.
          Może jeszcze czegoś w tym wieku robić nie można ale można to co jest nieszkodliwe i neutralne dla skóry..

          Comment


          • #6
            Na razie wybierz się z nią do dermatologa. Do kosmetyczki ona sama ci powie kiedy.

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X