Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wysuszona skóra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • wysuszona skóra

    jak pielęgnować skórę wysuszoną do tego stopnia, że nie poddaje się próbom nawilżania przez balsamy i olejki? jest tak dramatycznie sucha, że czuję się jak bym miała pustynię na ciele ;/ koszmar. łuszczy się a na dodatek jest okropna w dotyku. co mam na nia nakładać?

  • #2
    olejki, a może masło shea? próbowałaś? ja nie mam tak wielkeigo problemu jak ty, zwykle jak mam suchą skórę, starczy wsmarować trochę oliwy z oliwek extra vergine ) i jest idealnie!!! spróbuj i ty i napisz czy ci pomogło...

    Comment


    • #3
      Napisał Cheril Zobacz post
      jak pielęgnować skórę wysuszoną do tego stopnia, że nie poddaje się próbom nawilżania przez balsamy i olejki? jest tak dramatycznie sucha, że czuję się jak bym miała pustynię na ciele ;/ koszmar. łuszczy się a na dodatek jest okropna w dotyku. co mam na nia nakładać?
      hej Cheril na tak wysuszona skórę jak opisujesz stosuję miód odżywczy Sanflore - jest bardzo tłusty i jak go używam po kąpieli to natychmiast mam efekty nawet kolana wyglądają tak jak powinny ale jeśli Tobie nic nie pomaga, to może powinnaś skoczyć do dermatologa? ;/

      Comment


      • #4
        Po kąpieli, w mokrą skórę wsmarować olejek! :-) No chyba prostszej metody na nawilżenie skóry nie ma ;-) Ja zawsze stosuję olejek Sanoflore. Efekty są, skóra gładziutka i jędrna, a do tego ślicznie pachnie :-) Jak kwiatuszki :-)

        Comment


        • #5
          Glinka Ghassoul!!

          Miałam podobny problem i pomogła mi Glinka Ghassoul z Maroka... Brzmi dosyć egzotycznie ale można ją dostać na allegro dosyć tanio. Bardzo fajnie nawilża i regeneruje skórę. Polecam, poczytaj sobie o niej. Tutaj jest chyba najtaniej na allegro: Glinka Ghassoul !! 100% oryginalna z Maroka!! 50g! (1541549768) - Aukcje internetowe Allegro

          Comment


          • #6
            katarinka, jeśli trochę poczytasz i popytasz choćby kosmetyczek, to dowiesz się, że na wysuszoną skórę wcale nie jest dobry olejek. Ja bym proponowała raczej masło do ciała, może masło z dodatkiem oliwki z Flosleku? Bardzo fajnie pielęgnuje.

            Comment


            • #7
              Hej ja miałam podobny problem i rozwiązałam go żelem pod prysznic i balsamem do ciała NATURAGREEN dostępny na allegro Są to kosmetyki na bazie rumianku i aloesu Moze i tobie pomoże mapisz jestem ciekawa))

              Comment


              • #8
                Dobre kremy załatwiają problem. Polecam ci krem kwiatowy nawilżający HB. Dokładniej - Krem kwiatowy nawilżający Bogaty skład, poprawia cerę. W zasadzie można stosować przy każdej cerze.

                Comment


                • #9
                  Rumianek jako składnik czasem może uczulać więc byłbym ostrożna. Na pewno warto stosować kosmetyki z aloesem, on bardzo dobrze nawilża.

                  Comment


                  • #10
                    HB ma serię kosmetyków Out & About z których większość właśnie zawiera aloes. Generalnie te kosmetyki powstają na bazie ziół i witamin, tak więc co do ich wartościowości, zastrzeżeń mieć nie można.

                    Comment


                    • #11
                      a ile wody dziennie wypijasz?! przy odwodnionym organizmie zaden kosmetyk nie pomoze

                      Comment


                      • #12
                        Jak meczy cię sucha skóra to zajrzyj tutaj
                        Skuteczne preparaty na wypadanie włosów

                        Comment


                        • #13
                          Napisał Flawia Zobacz post
                          a ile wody dziennie wypijasz?! przy odwodnionym organizmie zaden kosmetyk nie pomoze
                          Hmm to woda ma wpływ na suchość skóry? Piję dużo wody, a mam podobny problem :P

                          Staram się stosować peeling do ciała złuszczający suchy naskórek, później olejek i jeszcze posiadam balsam do bardzo suchej skóry. Moja kuracja nawet się sprawdza

                          Mój ulubiony olejek wygląda tak:

                          Click image for larger version

Name:	xl_vitamin_kraeuter_oel__1291290963.jpg
Views:	1
Size:	6.4 KB
ID:	3119

                          Comment


                          • #14
                            Chamomile as an element can sometimes sensitize so I would be cautious. You will definitely want to use beauty products with natural aloe-vera, it hydrates very well.
                            weight loss Des Moines

                            Comment


                            • #15
                              Jestem fanką wszelkich wszelkich balsamów, balsamików, naturalnych musów i kremów do ciała - tego wszystkiego co nadaje skórze wyjatkowo miłą powierzchowność ;-)... to głównie znajduje się w moim domu to co mogę Wam polecić ze swojej półki na tak suchą skórę - to prześwietny naturalny mus do ciała -> » Naturalny mus do ciała , w którym zakochałam się od pierwszego posmarowania ;-)
                              pozostawia na ciele powłokę, która utrzynuje się w zależności od stanu skóry - myslę, że jeśli zwykłe - a tym bardziej naturalne produkty nie pomagaja - to moze warto iść do dermatologa?

                              Comment

                              Ciekawostki

                              Collapse

                              Glamourina
                              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                              masaż tantryczny warszawa

                              Najnowsze wątki

                              Collapse

                              There are no results that meet this criteria.

                              Working...
                              X