Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Balsam brązujący

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Balsam brązujący

    Wiem, że jest lato, słońca pod dostatkiem, ale niestety nie mam czasu się opalać ;/ Moim ratunkiem, żeby nie wyglądać za bardzo...biało jak na tą porę roku jest balsam brązujący. Tylko pytanie jakiej firmy? Miałam balsam nivea, ale przyznam się, że nie działa do końca tak jak bym tego chciała. Zdecydowanie za słabo! Ktoś może polecić jakiś mocniejszy?

  • #2
    Kurcze, a ja dzisiaj właśnie kupiłam balsam nivea i miałam nadzieje, ze będę opalona na wesele, które mam za 3 dni;d Ja te balsamy nakładam kilka razy dziennie, taka grubszą warstwę. Wtedy efekt jest mocniejszy.
    A w ogóle, te balsamy to jest moim zdaniem strasznie głupia rzecz. Kilka lat temu kupiłam taki balsam jakiejś polskiej firmy ,chyba ziaja, no i.... byłam owszem brązowa (a może raczej pomarańczowa), ale jak któregoś dnia zadrapałam się niechcący paznokciem w nóżkę, to zdrapałam sobie opaleniznę ..... i został biały ślad. więc nie wiem, na jakiej zasadzie one działają.. Tworzą jakąś powłokę, która się po prostu nie zmywa? Czy jak ?

    Comment


    • #3
      też nie podobają mi się balsamy brązujące, zwłaszcza jest problem, gdy nasmarujesz nierównomiernie... ja tak miałam, wstyd było na ulice wyjść ))). Może jest jakiś jakościowy, a w ogóle byłabym wdzięczna jeśli ktoś może mi doradzić jakis fajny balsam do ciała z błyszczącymi mineralnymi cząsteczkami, aby delikatnie błyszczał na ciele?

      Comment


      • #4
        polecam Wam nie balsam, ale mleczko nawilżające do ciała Garnier Skin Naturals Inntensywna Pielęgnacja - skóra muśnięta słońcem!

        jest to w zasadzie krem nawilżający do ciała, który działając na zasadzie zwykłego produktu nawilżającego nadaje skórze promienny wygląd.

        przyznam się szczerze, że kiedy kupowałam ten kosmetyk zrobiłam to głównie z powodu jego absolutnie fantastycznego zapachu, który zawdzięcza ekstraktowi z moreli. możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, kiedy po jakiś 4 -5 dniach zauważyłam, że moja skóra naprawdę nabrała ciemniejszego i świetlistego koloru.

        polecam ten produkt w 100 %, pomimo, że niezbyt przepadam za kosmetykami Garniera. mleczko naprawdę działa nadając skórze piękny odcień, nie jest jakieś niesamowicie drogie, zapewnia odpowiednie nawilżenie skórze, nie klei się, a także niesamowicie pachnie !

        Comment


        • #5
          Tak, tak. Balsam Nivea odradzamy. Kupiłam w zeszłym tygodniu. "Opalił" mnie raczej na zółto-pomarańczowo ... Ale nie to jest najgorsze... Otóż... Zaczyna się ścierać, więc gdzieniegdzie mam żółto - białe nogi. Po prostu porażka. Ściera się tak, jakby miała nogi wysmarowane np. błotem... Przy pocieraniu w jednym miejscu (np drapaniu się) skóra robi się z powrotem blada...

          Marla, napisz za kilka dni, czy Twój genialny Garniere jeszcze się trzyma

          Comment


          • #6
            Najfajniejszy i najlepiej działający balsam do ciała posiada firma IKOS. Konkretna nazwa kosmetyku to Ikos DUO Egyptische Erde Ziemia egipska
            Można z niego korzystać na sucho i mokro, ale oczywiście najważniejsze jest to, że gwarantuje on naturalnie wyglądającą opaleniznę. Nie każdy kosmetyk ma takie możliwości. Polecam wypróbowanie.

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X