Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki Miss Sporty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • kosmetyki Miss Sporty

    mam do Was pytanie: co sądzicie o kosmetykach Miss Sporty ? często odwiedzając działy z przyborami do makijażu zaglądam na półkę z produktami tej firmy, ale raczej się na nie nie decyduję. zniechęca mnie do tego tak niska cena tych kosmetyków (np. tusze do rzęs ok 13 - 14 zł, kredki do oczu 8 zł itd.), ponieważ obawiam się, że mogą być nie najlepszej jakości i wybieram jednak rzeczy droższe. ale jakie jest Wasze zdanie na temat tej marki ? czy testowałyście jej produkty i jednak nie będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto ?

  • #2
    Ja ostatnio dostałam od młodszej siostry w prezencie tusz do rzęs tej firmy ... Chwilowo go używam, ponieważ skończył mi się ten, którego używam normalnie. No i .. hmm.. Powiem, że nie ma tragedii. Tzn. nakładam go rano, a zmywam wieczorem. Nie kruszy sie, jest w miare trwały. Natomiast w kontakcie z wodą.. nawet z malutka kropelką... rozmazuje się i wygląda oooooooookropnie ... No i oczywiście nie ma mowy o pogrubianiu i podkręcaniu. Muszę do tego użyć zalotki. Aha no i... rzęsy trochę się sklejają, jeśli ktoś nie ma wprawy w malowaniu. Łatwo się go zmywa i nie uczula. Ale tak, jak mowie.. Ja zazwyczaj kupuję co innego. Sama nie wybrałabym tuszu tej firmy, ponieważ JEST różnica w porównaniu z droższymi tuszami. Nawet tymi niewiele droższymi np astor, rimmel itd. dlagtego warto zainwestować te KILKA PLN wiecej

    Comment


    • #3
      uważam, że eyelinery Miss Sporty to całkiem dobry zakup - dają piękna czerń, dzięki pędzelkowi wygodnie robi się kreski i dość długo się utrzymują bez rozmazywania czy blaknięcia

      Comment


      • #4
        Są bardzo tanie to fakt, ale to nie oznacza że są gorsze od innych. Tusz do rzęs (miałam w różowym opakowaniu) to rewelacja, byłam bardzo zdwiwiona, że tak tani kosmetyk potrafi podkręcić i wydłużyć moje rzęsy lepiej od innych firm. Rzeczywiście tusze z Sephory są lepsze, ale nie o wiele. No a jeśli chodzi o Loreal i Maybelline, to tusz z MS jest nawet lepszy.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X