Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki na zmarszczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosmetyki na zmarszczki

    Chcę kupić mojej mamie na urodziny jakiś fajny i dobrze działający zestaw kosmetyków na zmarszczki. Jakiego producenta możecie polecić? Chcę dokladniej jakiś żel do mycia twarzy, peeling i krem. Cena nie gra roli. Może Vichy? Któraś z Was stosowała kosmetyki na zmarszczki tej firmy?

  • #2
    Floreo Kosmetyki Naturalne - KREM NAWIL Kupiłam swojej mamie )

    Comment


    • #3
      Co najmniej kilka fajnych pozycji znam. Najlepsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe zdecydowanie produkuje firma Guam. Doskonały przykład - Ciao kosmetyki Guam Ziemia Egipska Drogeria internetowa Produkt na bazie cennych ekstraktów roślinnych. Jedna uwaga - jeśli kupujecie coś przeciwzmarszczkowego, to tylko z wyższej półki. Nie wierzcie proszę, że kosmetyki za 10 zł wyeliminują wasze zmarszczki!

      Comment


      • #4
        Ważne, że szukasz wysokiej jakości, a nie najniższej ceny. Polecam ci krem przeciwzmarszczkowy GUAM Microcellulaire ANTI-AGE. Świetna jakość, zawiera cenne ekstrakty roślinne, a co więcej wcale nie jest drogi. Najważniejsza jest jego skuteczność, w której nie ma sobie równych. Tutaj masz więcej na jego temat - Ciao kosmetyki Guam Ziemia Egipska Drogeria internetowa

        Comment


        • #5
          To może coś wysokiej jakości i do tego naturalne? Olive Skin Serum z serii Botani, czyli naturalne serum przeciwzmarszczkowe? I na prezent takie kosmetyki też świetnie się nadają.

          Comment


          • #6
            Polecam taki tekst

            Test kremów na zmarszczki mimiczne
            Test kremów na zmarszczki mimiczne Uroda - Testy kosmetyków - Galeria - Testy kosmetyków - Uroda - Polki - Kobieta - Testy, porównania, wady, zalety kosmetyków

            Nie jest to rewelacja, ale może któraś z was skorzysta.

            Comment


            • #7


              Ja osobiście używam krem pod oczy NATURAGREEN j na bazie rumianku i aloesu jest rewelacyjny . Używam go nie tylko pod oczy ale i na całą buzie i szyje i dekolt. Polecam )

              Comment


              • #8
                Jeszcze bardzo dobry kosmetyk w niskiej cenie - Kremowa maska z Mango
                Wygładza skórę, ma świetny zapach, zapewnia gładkość i nawilżenie. Dokładnie taki kosmetyk, jakie lubię ;-)

                Comment


                • #9
                  Nie sądzę, by mama ucieszyła się z takiego prezentu. Taki prezent może ją urazić. Proponowałabym raczej kupić coś takiego: http://giftmania.com.pl/c/1842/dyplo...znosciowe.html To byłby fajny upominek dla mamy.

                  Comment

                  Ciekawostki

                  Collapse

                  Glamourina
                  Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                  masaż tantryczny warszawa

                  Najnowsze wątki

                  Collapse

                  There are no results that meet this criteria.

                  Working...
                  X