Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kremy nawilżające

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • kremy nawilżające

    witam, jestem aktualnie na etapie poszukiwania kremu na noc, który spełniłby wszystkie moje wymagania w kwestii nawilżania i odżywiania skóry mojej twarzy.
    chciałabym również, aby miał przyjemny zapach, był wydajny i nie pozostawiał tłustego filmu.
    na pewno Wy również musiałyście kiedyś borykać się z takimi poszukiwaniami, więc proponuję, aby utworzyć tu ranking najlepszych kremów na noc !

  • #2
    Mój ulubiony: krem z serii Yves Rocher, Bio specific - konkretniej sebo specific.

    Krem zwęża pory, nie pozostawia tłsutej warstwy na twarzy, a bardzo dobrze nawilża. Na dodatek ma bardzo lekki przyjemny, troszkę herbaciany zapach. Jak dla mnie coś rewalecyjnego Cena po zniżkach z kartą stałego klienta nawet przystępna.

    Comment


    • #3
      mogę polecić nektar nawilżający Sanflore - jeden z tych naturalnych kosmetyków do kupienia w aptece. mimo że mam mieszaną skórę z tendencją do przetłuszczania, to buzia się nie świeci po nałożeniu tego specyfiku. i faktycznie jest nawilżona i sprężysta jest fajny bo 98% składników jest pochodzenia naturalnego, więc nie miałam wyrzutów sumienia przy kupowaniu

      Comment


      • #4
        ewelajna masz rację = komsetyki ekologiczne są rewelacyjne i nie szkodzą zdrowiu, próbowałam kupić coś z sanoflore w intrernecie, gdzyż zwykle kupuje wszystko w jednym sklepie i mam komsetyki załatwione na co najmniej 2 miesiące, ale o dziwo... sanoflore się w sklepach ekologiczncyhc nie sprzedaje, a mi zależy na kupieniu wszystkiego z domu. nie wie może ktoś jakiś sklep internetowy z komsetykiami sanoflore? będę b. wdzięczna za wszelkie info.

        Comment


        • #5
          a tak, bo Sanflore to raczej apteczne kosmetyki :-) ten mój nektar nawilżający zakupiłam właśnie w aptece i przyznam, ze potem w żadnym sklepie nie widziałam nic od tej firmy.
          Trzeba więc pobuszować w aptekach internetowych :-)

          Comment


          • #6
            Jak dla mnie najlepszy jest krem nawilżający Guam Microcellulaire, z tym że jest to krem przeciwzmarszczkowy i na dzień. Zawiera algi, dzięki czemu chroni naskórek przed wysuszeniem. Warto spróbować, bo jest to tani i dobry kosmetyk.

            Comment


            • #7
              Tej nazwy zupełnie nie kojarzę. Ale masz rację, dobry krem nawilżający czasem trudno znaleźć. Czasem zdarza się, że początkowo krem wydaje się być ok a po tygodniu lub dwóch okazuje się, że np. jest jednak za ciężki. Jeśli chodzi o kremy na noc i naturalne to może spróbuj krem regenerujący z serii beECO?

              Comment


              • #8
                Nie znasz marki Guam? No proszę cię ;-) Przecież oni mają jedne z najbardziej znanych kosmetyków wyszczuplających. Zerknij sobie tutaj - Ciao kosmetyki Guam Ziemia Egipska Drogeria internetowa Masz listę najlepszych kosmetyków do Guam ;-)

                Comment


                • #9
                  No nie znam, choćby dlatego, że najczęściej kosmetyki kupowałam w sklepach sieciowych a nie online. Może kiedyś zdecyduję się i je wypróbować. Jeśli chodzi o pielęgnację to tak jak wcześniej pisałam, mam kremy beeco - jak się skończą, a to już niebawem będę szukać czegoś nowego. A pomyśleć, że kiedyś wystarczał mi jeden krem nivea.

                  Comment


                  • #10
                    Podałam również w innym temacie, ale jak najbardziej ten kosmetyk pasuje i tutaj. Zobaczcie - Kremowa maska z Mango
                    Pielęgnuje, wygłasza i nawilża. Przy okazji jest tani, szczególnie zwracając uwagę na jego zawartość.

                    Comment


                    • #11
                      Maseczki to lubię z alterry bo są tanie i naprawdę dają radę z nawilżaniem.

                      Comment


                      • #12
                        Krem na noc, który dobrze nawilża? Może krem witaminowy HB. Po nocy, pozostawia skórę delikatną i nawilżoną

                        Comment


                        • #13
                          Stosuję Krem intensywnie nawilzajacy. To że wygłasza skórę to jedno, a inna sprawa jest taka, że kosmetyk skutecznie... nadaje opaleniznę, co było dla mnie z lekka zaskakujące. Co do nawilżenia, to nie mam żadnych zarzutów ;-)
                          Click image for larger version

Name:	01835krem_intensywnie_nawil_aj_cy.jpg
Views:	1
Size:	9.6 KB
ID:	3123

                          Comment


                          • #14
                            Naturalne kosmetyki , bez alergenow faktycznie są najlepsze i polecam np taki Krem nawilżający β-GLUCAN ACTIVE | ze skladnikami z owsa, który naprawdę głęboko nawilża.

                            Comment

                            Ciekawostki

                            Collapse

                            Glamourina
                            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                            masaż tantryczny warszawa

                            Najnowsze wątki

                            Collapse

                            Working...
                            X