Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybielanie zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Wybielanie zębów

    Co lepsze: u dentysty, czy paski wybielające (np. crest)? Wiadomo, że u dentysty drożej, ale może efekty są lepsze i się dłużej trzyma efekt? Zastanawiam się, czy tymi paskami nie zniszczę sobie za bardzo zębów. Słyszałam, że po kuracji dwutygodniowej lubią być dość mocno nadwrażliwe.

  • #2
    Wiesz co, powiem Ci, że może nie mam z tym aż tak poważnego problemu, jednak od czasu do czasu wpada mi do głowy taki pomysł, żeby kupić wybielającą pastę i wyobraź sobie, że jest taka jedna, która coś tam w miarę pomaga. Chodzi mi o taką pastę, która bez problemu jest dostępna na rynku - tej firmy http://www.erpatradingltd.com/pearl%20drops.jpg . Ja na sobie po dwóch tygodniach stosowania widzę pewną poprawę Nie wiem, czy próbowałaś i jak bardzo poważny masz problem, ale może spróbuj To nie jest droga inwestycja:d góra 10 zl

    Comment


    • #3
      a słyszałaś o białej perle? Spójrz na przykład tu: http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-2-x-65ml.html
      to jest taki żel wybielający. działa na prawdę świetnie, tylko trzeba uważać żeby stosować się do reguł ( nie chcieć wybielić sobie zębów na raz, bo to może być bolesne- powoduje podrażnienia). ale stosując w odpowiednich dawkach już po 10-14 dniach będzie niezły efekt

      Comment


      • #4
        Jeśli chodzi o białą perłę, stosowałam żel wybielający i rzeczywiście są jakieś efekty, ale szału nie ma. Fakt faktem, lepsze to niż nic!!! Ostatnio zamówiłam sobie przez internet paski o których wcześniej była mowa - Crest Whitestrips i jak na razie po dwóch dniach jestem przerażona... Na ulotce było napisane, że nie są one polecane osobom z nadwrażliwością zębów, ale ja nigdy na nią nie cierpiałam więc zbytnio się tym nie przejęłam. Od kiedy zaczęłam nakładać te paski, nie wytrzymuję z bólu jestem już po kilku ketonalach i praktycznie nic nie jem, piję wodę o pokojowej temperaturze. Nie cierpiałam na nadwrażliwość - teraz cierpię...... Ale skoro są takie mocne to widoczne może i będą efekty. Z jednej strony mówię już sobie, że odstawiam te paski, a z drugiej strony.. nie po to je kupiłam, żeby teraz leżały i czekały na lepsze jutro. Macie jakiś pomysł na nadwrażliwość? A może odstawić te paski i skorzystać z jakiejś innej metody, tylko jakiej? Sama już nie wiem zaznaczam, że na wybielanie u dentysty to niestety, ale jeszcze mnie nie stać

        Comment


        • #5
          Widziałam taką pastę ostatnio do zębów- Signal White Now, ale nie używałam jej. Ona podobno daje natychmiastowy efekt, ale krótkotrwały... nie wiem na czym to polega... a może ktoś z Was stosował tą paste i wie czy to działa i jak działa?

          Comment


          • #6
            nie polecam Signal White Now - w ogóle nie zauważyłam efektów. wracając natomiast do kwestii wybielania to odradzam wszelkie paski czy żele ! najbezpieczniej jest pójść do dentysty, oczywiście kosztuje to drożej, ale efekt widoczny jest od razu, jest to bezpieczne (bez podrażnień, czy efektu 'łaciatych zębów'), a co najważniejsze kolor zębów nawet jeśli nie będzie wciąż olśniewająco biały to nie wróci do wcześniejszego odcienia !

            Comment


            • #7
              Paski wybielające dają genialne efekty. Stosowałam kiedyś paski Blend-a-med whitestrips, ale średnio wybielają. Lepsze są sprowadzane z USA Cresty, które maja więcej substancji wybielającej od Whitestripsów. Faktycznie, niektóre osoby narzekają na bolące dziąsła i nadwrażliwe zęby, ale czego sie nei robi dla tak cudownych bialych zebów!

              Comment


              • #8
                Dobra jest pasta Blanx. Ma wyciągi z jakiegoś porostu Skandynawskiego (czy coś w ten deseń), ktory podobno działa bardzo dobrze właśnie na wybielanie zębów. Kuracja zdrowa, nie niszczy szkliwa no i stosuje się ją codziennie rano i wieczorem. Na pewno nie podrażnia zębów i dziąseł, więc zero nadwrażliwości.

                Comment


                • #9
                  A ja po prostu myję zęby 3 razy dziennie Ajoną i są białe.
                  Nigdy nie korzystałam z zabiegów - uważam, że to strata czasu, bo jeśli ktoś nie zmieni swojej higieny to i tak zęby bardzo szybką wrócą do "normalności".

                  Comment


                  • #10
                    Ale chcesz powiedzieć, że ajona ci pięknie wybieliła ząbki?? I jeśli myje się zęby 3 razy dziennie to masz białe??

                    Comment


                    • #11
                      Tak. Wybielanie to czysty marketing. W praktyce po wybielaniu dla utrzymania bieli musisz systematycznie myć zęby i olać szkodliwe nałogi. Tak więc w rezultacie takie osoby muszą wybielanie powtarzać co kilka nawet tygodni! Czy nie lepiej wziąć się za siebie i naturalnie doprowadzić zęby do odpowiedniej postaci?

                      Comment


                      • #12
                        Środek do wybielania zębów - ibright.pl ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene

                        Comment

                        Ciekawostki

                        Collapse

                        Glamourina
                        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                        masaż tantryczny warszawa

                        Najnowsze wątki

                        Collapse

                        Working...
                        X