Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego paznokcie się rozdwajają?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dlaczego paznokcie się rozdwajają?

    Czym to jest spowodowane i jak temu zapobiec? Coś tam słyszałam, że piłowanie metalowym pilnikiem moze do tego doprowadzić, ale nie wiem, czy to prawda. Mam raczej ładne i długie paznokcie. JEdyny problem to to, ze się rozdwajają. Dlatego proszę o radę, co z tym problem zrobić

  • #2
    Bo są zniszczone i niezadbane. Powinnaś się za nie zabrać...
    Masz jakieś odżywki do paznokci?

    Comment


    • #3
      Koleżanko kup sobie to - INTENSYWNA ODŻYWKA KERATYNOWA 15ml - Hurtownia kosmetyczna - Paznokcie, Tipsy, ozdoby, akryle i zele do przedłuzania i pielęgnacji paznokci marki NEW NAILS
      Dobra odżywka to podstawa - bez tego nie doprowadzisz paznokci do przyzwoitego stanu.
      Trudna droga przed tobą ;/

      Comment


      • #4
        Ubiegłaś mnie, a chciałam poczekać na odpowiedź ;-)
        Ta odżywka jest OK - mnie też ją polecono i doskonale się sprawdziła ;-)

        Comment


        • #5
          Inna sprawa - jeśli dbasz o paznokcie, często zmieniasz ich wygląd i styl to powinnaś korzystać tylko z dobrych kosmetyków. W sklepie New Nails znajdziesz w zasadzie wszystko co potrzebne przy paznokciach i dbaniu o nie.

          Comment


          • #6
            Będę na dniach uzupełniała zapasy. Mam już nową odżywkę. Teraz chcę uzupełnić zasoby do pielęgnacji, albo raczej zdobienia paznokci. Mam sporo nowych pomysłów na zupełnie nowy ich wygląd ;-)

            Comment


            • #7
              rozdwajanie paznokci spowodowane moze byc zlym pilowanie paznokci( ja tak mialam) prawidlowe pilowanie paznokci powinno odbywac sie w jednym kierunku. sprobuj a na pewno pozbedziesz sie rozdwajania paznokci, a dla tyych co lubia czytac horoskopy podaje linka Horoskop! Chcesz się dowiedzieć co czeka cię w tym roku? Przewidywana data śmierci - właśnie Twoja!

              Comment


              • #8
                rozdwajanie paznokci spowodowane moze byc zlym pilowanie paznokci( ja tak mialam) prawidlowe pilowanie paznokci powinno odbywac sie w jednym kierunku. sprobuj a na pewno pozbedziesz sie rozdwajania paznokci, a dla tyych co lubia czytac horoskopy podaje linka Horoskop! Chcesz się dowiedzieć co czeka cię w tym roku? Przewidywana data śmierci - właśnie Twoja!

                Comment


                • #9
                  julcia dobrze gadasz ) najlepsze sa szklane!
                  dla mnie szkalny pilnik to bylo odkrycie roku )

                  Comment


                  • #10
                    Tak, jasne, złym piłowaniem hehe ;-) Bez jaj... Naprawdę wystarczy korzystać z dobrej odżywki do paznokci i będą one utrzymane w dobrej kondycji, a piszę w 100% na własnej podstawie. Przy odżywce new nails, tak naprawdę nie mam jakichkolwiek problemów z moimi paznokciami. Wciąż wyglądają tak samo pozytywnie.

                    Comment

                    Ciekawostki

                    Collapse

                    Glamourina
                    Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                    masaż tantryczny warszawa

                    Najnowsze wątki

                    Collapse

                    There are no results that meet this criteria.

                    Working...
                    X