Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obgryzanie paznokci!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Obgryzanie paznokci!!!!!!!

    Już mam tego dosyć!!! Robię to nałogowo nie wiem, od ilu lat i moje paluszki są w opłakanym stanie Miał ktoś z was też taki problem??? Jak z tym walczyć?! Miałam takie lakiery typu "gorzkie paluszki" i tym podobne głupoty ... niby to jest obrzydliwe, jak się weźmie taki paluszek do buzi, ale szczerze mówiąc, niewiele pomaga, A NAWET WCALE ;>
    wszyscy mi mówią, że mi zwiążą ręce, żebym nie mogła obgryzać pazurów. jak dla mnie to jedyna skuteczna metoda, bo zupełnie nie moge się powstrzymać..... RATUNKU!!!!!!

  • #2
    Moja koleżanka zrobila sobie żelowe lub akrylowe (nie ważne), no i podobno mówi, że to działa, już się oduczyła i nie gryzie swoje paznokcie. Mam nadzieję, zę tobie też to pomoże, bo wydaje mi się, że też chciałabyś aby twoję dłonie i paznokcie ładnie wyglądały.

    Comment


    • #3
      Fajny pomysł z tymi żelami, ale jeśli to mój chłopak ma problem z obgryzaniem paznokci...? to co wtedy można zrobić? on już ma takie malutkie te paznokcie, że nawet 80 letnia babcia, która ma bardzo słaby wzrok się z niego śmieje ... on non stop trzyma łapę w buzi i gzie.. jak tylko mogę, to zwracam mu uwagę, ale nie mogę go pilnować przez 24h ... Co takiemu delikwentowi poradzicie?!

      Comment


      • #4
        Mi pomogła silna wola i gorzki paluszek
        Ani akryl ani żel nie, bo zaraz je zjadałam ;P

        Comment


        • #5
          Obgryzanie paznokci to raczej wynik stresu niż nałogu. Najlepiej faktycznie założyć tipsy i po prostu się od tego odzwyczaić.
          Może tu bardziej psycholog jest potrzebny niż manicurzystka.

          Comment


          • #6
            Chyba muszę się zgodzić z Waza24. Ludzie obgryzający paznokcie są najczęściej cierpią po prostu na nerwicę.. Warto porozmawiać z psychologiem..

            Comment


            • #7
              Jeżeli chodzi o obgryzanie paznokci to udało mi się przestać. Po prostu zaczęłam je malować i nałóg zniknął
              • Przyjechałeś do miasta w interesach czy odwiedzić znajomych, potrzebujesz samochodu? Wynajem długoterminowy może być rozwiązaniem właśnie dla ciebie

              Comment


              • #8
                Tak, u mnie też to zadziałało. I dużo, dużo silnej woli

                Comment


                • #9
                  To masakra, nawet faceci się brzydzą takimi laskami, poważnie. Zaprzestań, wprowadź sobie odżywkę new nails. Daj sobie kilka tygodni - powinno być po czasie o wiele lepiej. Zmiany nie przyjdą od razu. Jeśli jednak utrzymasz systematyczność, to Twoje paznokcie na pewno będą wyglądały bardzo ładnie ;-)

                  Comment


                  • #10
                    zrób sobie tipsy wtedy będzie Ci szkoda je obgryzać

                    Comment


                    • #11
                      Widzieliście iqman? Czy ten problem Was dotyczy?

                      Comment


                      • #12
                        Może psychoterapeuta coś pomoże? Mnie bardzo pomógł- http://www.pracownia-psychoterapia.pl/ Umów się na wizytę, zobaczysz czy coś poradzi na Twój problem.

                        Comment


                        • #13
                          Niestety sporo osób ma taką skłonność, ale trzeba się naprawdę tego oduczyć. Jak nasze dłonie się będę prezentować z takimi paznokciami? Po za tym robimy krzywdę sami sobie, ponieważ uszkadzamy płytkę. Dlatego ja jak najszybciej udałabym się do gabinetu urody Estelium w Bielsk-Białej i tam poddała się zabiegowi, takiemu jak manicure japońskie czy biologiczne.

                          Comment

                          Ciekawostki

                          Collapse

                          Glamourina
                          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                          masaż tantryczny warszawa

                          Najnowsze wątki

                          Collapse

                          Working...
                          X