Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obgryzanie paznokci!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Obgryzanie paznokci!!!!!!!

    Już mam tego dosyć!!! Robię to nałogowo nie wiem, od ilu lat i moje paluszki są w opłakanym stanie Miał ktoś z was też taki problem??? Jak z tym walczyć?! Miałam takie lakiery typu "gorzkie paluszki" i tym podobne głupoty ... niby to jest obrzydliwe, jak się weźmie taki paluszek do buzi, ale szczerze mówiąc, niewiele pomaga, A NAWET WCALE ;>
    wszyscy mi mówią, że mi zwiążą ręce, żebym nie mogła obgryzać pazurów. jak dla mnie to jedyna skuteczna metoda, bo zupełnie nie moge się powstrzymać..... RATUNKU!!!!!!

  • #2
    Moja koleżanka zrobila sobie żelowe lub akrylowe (nie ważne), no i podobno mówi, że to działa, już się oduczyła i nie gryzie swoje paznokcie. Mam nadzieję, zę tobie też to pomoże, bo wydaje mi się, że też chciałabyś aby twoję dłonie i paznokcie ładnie wyglądały.

    Comment


    • #3
      Fajny pomysł z tymi żelami, ale jeśli to mój chłopak ma problem z obgryzaniem paznokci...? to co wtedy można zrobić? on już ma takie malutkie te paznokcie, że nawet 80 letnia babcia, która ma bardzo słaby wzrok się z niego śmieje ... on non stop trzyma łapę w buzi i gzie.. jak tylko mogę, to zwracam mu uwagę, ale nie mogę go pilnować przez 24h ... Co takiemu delikwentowi poradzicie?!

      Comment


      • #4
        Mi pomogła silna wola i gorzki paluszek
        Ani akryl ani żel nie, bo zaraz je zjadałam ;P

        Comment


        • #5
          Obgryzanie paznokci to raczej wynik stresu niż nałogu. Najlepiej faktycznie założyć tipsy i po prostu się od tego odzwyczaić.
          Może tu bardziej psycholog jest potrzebny niż manicurzystka.

          Comment


          • #6
            Chyba muszę się zgodzić z Waza24. Ludzie obgryzający paznokcie są najczęściej cierpią po prostu na nerwicę.. Warto porozmawiać z psychologiem..

            Comment


            • #7
              Jeżeli chodzi o obgryzanie paznokci to udało mi się przestać. Po prostu zaczęłam je malować i nałóg zniknął
              • Przyjechałeś do miasta w interesach czy odwiedzić znajomych, potrzebujesz samochodu? Wynajem długoterminowy może być rozwiązaniem właśnie dla ciebie

              Comment


              • #8
                Tak, u mnie też to zadziałało. I dużo, dużo silnej woli

                Comment


                • #9
                  To masakra, nawet faceci się brzydzą takimi laskami, poważnie. Zaprzestań, wprowadź sobie odżywkę new nails. Daj sobie kilka tygodni - powinno być po czasie o wiele lepiej. Zmiany nie przyjdą od razu. Jeśli jednak utrzymasz systematyczność, to Twoje paznokcie na pewno będą wyglądały bardzo ładnie ;-)

                  Comment


                  • #10
                    zrób sobie tipsy wtedy będzie Ci szkoda je obgryzać

                    Comment


                    • #11
                      Widzieliście iqman? Czy ten problem Was dotyczy?

                      Comment


                      • #12
                        Może psychoterapeuta coś pomoże? Mnie bardzo pomógł- http://www.pracownia-psychoterapia.pl/ Umów się na wizytę, zobaczysz czy coś poradzi na Twój problem.

                        Comment


                        • #13
                          Niestety sporo osób ma taką skłonność, ale trzeba się naprawdę tego oduczyć. Jak nasze dłonie się będę prezentować z takimi paznokciami? Po za tym robimy krzywdę sami sobie, ponieważ uszkadzamy płytkę. Dlatego ja jak najszybciej udałabym się do gabinetu urody Estelium w Bielsk-Białej i tam poddała się zabiegowi, takiemu jak manicure japońskie czy biologiczne.

                          Comment

                          Ciekawostki

                          Collapse

                          Glamourina
                          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                          masaż tantryczny warszawa

                          Najnowsze wątki

                          Collapse

                          There are no results that meet this criteria.

                          Working...
                          X