Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Roboty domowe i pomalowane paznokcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Roboty domowe i pomalowane paznokcie

    Jak sobie radzicie z wytrzymałością lakieru na przykład na mycie naczyć? Ja juz szału dostaję szczerze powiedziawszy, bo za każdym razem, jak coś robię w domu, kawalek lakieru na paznokciu znika ;p Mam wszystko robić w rękawiczkach, czy co?! Nie mam pojęcia, jak temu zaradzić ;/ Nie mam czasu na to, żeby codziennie malować sobie paznokcie!!!

  • #2
    trzeba koniecznie robić wszystko w rękawiczkach !
    dzięki temu uchronisz lakier na paznokciach, ale także superwrażliwą skórę dłoni przez detergentami i ich niesprzyjającym działaniu. trzeba pamiętać o tym, że dłonie narażone są na najbardziej dotkliwe próby przez całe życie - często nie dbamy o nie tak jak o twarz, więc wciąż są wystawiane na mróz, upał, otarcia mechaniczne, a także różne niebezpieczne dla skóry środki, a w efekcie szybciej się starzeją. niestety w Polsce wciąż po stanie zaniedbywanych przez lata dłoni można odgadnąć wiek kobiety.
    dlatego tez moim zdaniem warto pamiętać o rękawiczkach i dbać o dłonie - szczególnie, że dodatkowo dzięki temu można uchronić lakier przed zniszczeniem

    Comment


    • #3
      tak, tak. zgadzam się co do rękawiczek. a do tego mam jeszcze pewien pomysł, by nasze ręce wręcz skorzystaly na robotach domowych przed założeniem rękawiczek smarujemy ręce gruba warstwą kremu, naciągamy te gumowe cuda i zabieramy się za zmywanie pod wpływem ciepła krem idealnie wsiąknie tak, ze po skończeniu zmywania skóra bedzie aksamitna

      Comment


      • #4
        Ja nauczyłam się stylizacji paznokcia w New Nails. Potrafię już wykonać to tak, aby było zrealizowane solidnie i na poziomie. Tak aby się utrzymało. O dziwo wcale nie jest to takie trudne, ale oczywiście odpowiednie doświadczenie - niezbędne.

        Comment


        • #5
          A czym się aktualnie zajmujesz na codzień? Pracujesz w salonie? Prowadzisz własny?

          Comment


          • #6
            Aktualnie pracuję w salonie kosmetycznym, ale kiedy zbiorę należycie gotówki i kapitału, na pewno będę chciała wystartować z własnym biznesem. Mam ku temu konkretny plan. Jeśli tylko znajdą się pieniądze, to usługi kosmetyczne będę wykonywała sama...

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X