Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

manicure hybrydowy ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • manicure hybrydowy ?

    hej zainteresował mnie ostatnio zabieg nazywany manicurem hybrydowym.

    czy ktoś orientuje się na czym on właściwie polega, jakie są jego efekty i koszta ?

    będę wdzięczna za wszelkie informacje

  • #2
    jest to sposób nakładania manicure'u pochodzący z USA.

    cały zabieg polega na nałożeniu na płytkę paznokci, zamiast lakieru, specjalnego SHELLAC'u, czyli substancji łączącej zalety żelu, akrylu i lakieru, dzięki czemu może ona dużo dłużej utrzymywać się na paznokciach.

    trzeba pamiętać, że zdjęcie tego superwytrzymałego lakieru możliwe jest tylko w salonie !

    Comment


    • #3
      Napisał elizabeth Zobacz post
      hej zainteresował mnie ostatnio zabieg nazywany manicurem hybrydowym.

      czy ktoś orientuje się na czym on właściwie polega, jakie są jego efekty i koszta ?

      będę wdzięczna za wszelkie informacje
      Manicure hybrydowy jest znacznie trwalszy niż tradycyjny, lakier nie odpryskuje, dzieki zastosowaniu żelolakierów. Płytka paznokci jest cieniutka, jakbyś pomalowała lakierem. Ja zapłaciłam za ten zabieg 49 zł w Sosnowcu i jestem zadowolona. Podobno normalnie to koszt rzędu 100 zł...ale znalazłam fajna promocje na dealpeck.com i kupilam
      DealPeck - Aktualne promocje w Twoim mieście

      Comment


      • #4
        Kobiety szukają teraz ładnych, trwałych i tanich rozwiązań, zresztą sama takich szukam. Nikt w tych czasach nie ma ochoty na ciągłe poprawianie efektu na paznokciach, bo zresztą jaka z tego wynika przyjemność?

        Comment


        • #5
          Czy każdy salon ma już teraz w usługach manicure hybrydowy?

          Comment


          • #6
            Pewnie, że nie każdy, ale raczej przy takim zainteresowaniu jakie mamy teraz, każdy salon powinien to wprowadzić.
            Zresztą salony, które stoją w miejscu, bardzo szybko odpadają z biznesu.

            Comment


            • #7
              To prawda. Małe salony, który nie mają potencjału, nie wprowadzają nowych usług, nie poprawiają aktualnych, po prostu z biegiem czasu całkowicie padają i tak to w Polsce od dawna już wygląda ;/ Zresztą teraz na rynku mamy taki kryzys, że żadna branża nie może czuć się bezpieczna.

              Comment


              • #8
                Zaraz małe... Równie dobrze mały salon może być najlepszy w okolicy i najlepiej prowadzony. Tutaj nie ma zasady małe/duże - każdy salon może być prowadzony dobrze, ale
                i beznadzienie. Wszystko zależy od prowadzących.

                Comment


                • #9
                  I kasą jaką wkładają. Ogólnie w moim salonie będzie stawiała tylko na te usługi, które potrafię perfekcyjnie wykonać, bo moim zdaniem wykonywanie innych, po prostu nie ma żadnego sensu. W New Nails mam zamiar uczyć się jeszcze podologi, ale dopiero za jakiś czas przekonamy się, co z tego wyjdzie.

                  Comment


                  • #10
                    Jest to nic innego jak lakier nałożony i utwardzony lampą UV. Tak jak normalny lakier co nakładasz. A ceny za taki zabieg wahają się między miejscowościami i salonami urody. Ja Ci polecam dobry salon kosmetyczny wrocław, gdzie cena za zabieg kosmetyczny nie wynosiła więcej niż powinna. Na prawdę było warto.

                    Comment


                    • #11
                      Salon urody też wykonuje perfekcyjny manicure. Koszty zabiegów nie są tak wygórowane jak w innych salonach, jest w czym wybierać. To najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu u jakiej kiedykolwiek byłam i nie zamienię jej na żadną inną.

                      Comment


                      • #12
                        Owszem miałam już robione hybrydy i byłam nawet zadowolona. Póki co jednak maluje tradycyjnymi lakierami pazurki, ponieważ dużo eksperymentuje z nowymi wzorami itd. Teraz chce wypróbować sposób opisany tutaj https://pl.oriflame.com/beautyedit/how-to/ombre-nails na wykonanie paznokci ombre. Jestem ciekawa jak mi pójdzie.

                        Comment


                        • #13
                          Pamiętaj, że warto robić sobie przerwy pomiędzy nakładaniem lakieru hybrydowego. Ja tego nie wiedziałam i potem musiałam szukać jak wzmocnić paznokcie po hybrydzie.

                          Comment

                          Ciekawostki

                          Collapse

                          Glamourina
                          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                          masaż tantryczny warszawa

                          Najnowsze wątki

                          Collapse

                          Working...
                          X