Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kursy stylizacji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kursy stylizacji

    Witam,
    możecie mi drogie forumowiczki polecić jakiś dobry ośrodek w Warszawie, gdzie można zrobić kurs stylizacji paznokci? Słyszałam wiele dobrego o New Nails - i pod kątem zakresu usług, i dogodnych godzin.
    Proszę o szybkie sugestie, bo teraz jest możliwość skorzystania z dofinansowania z Urzędu Pracy, więc muszę się decydować

  • #2
    ja byłam na kursie paznokci NEW NAILS w warszawie
    Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście do szkolenia.
    nie żałuje jesli o to Ci chodzi moge smialo polecic

    Comment


    • #3
      Hej, ja znam NEW NAILS ale z perspektywy szkoleń kosmetycznych a nie zdobienia paznokci. Skończyłam u nich szkolenie z brwi i henny. Solidne podstawy i rzetelne prowadzące, nie mogę powiedzieć.

      Comment


      • #4
        O ja tez bylam w new nails. Na 80 godzinnym kursie stylizacji paznokci. Bardzo sobie to chwale. Male grupy, dobrzy prowadzacy. Wydaje mi sie ze duzo udalo mi sie nauczyc wiec nie masz sie nad czym zastanawiac

        Comment


        • #5
          Widzę, że ta firm New Nails ma bardzo pozytywne opinie. Szukam właśnie szkolenia stylizacji paznokci w Warszawie. Czy ktokolwiek może mi opisać bardziej szczegółowo jak wygląda takie szkolenie? Czy możecie napisać coś o instruktorach, kosmetykach?

          Comment


          • #6
            Witajcie,zapisałam się do nich na szkolenie stylizacji paznokcia. W przyszłym tygodniu mam się u nich pojawić. Zaczynam od szkolenia dobry start - 40h. Zadam wam szczegółową relację w za kilka dni.

            Comment


            • #7
              Stylizacja paznokcia? To szkolenie mnie również interesuje - będę czekała na relację z Twojej strony. Liczę, że ktoś coś napisze o tym New Nails jeszcze wcześniej. Zależy mi na praktycznych informacjach.

              Comment


              • #8
                Dzwoniłam, by się czegokolwiek dowiedzieć jeszcze przed szkoleniem. Wiem, że w New Nail będziemy pracowały na modelkach, a nie na sobie. Kosmetyki mają być z górnej półki, a instruktorki mają odpowiadać na każde pytanie... Zobaczymy czy naprawdę będzie to tak wyglądało.

                Comment


                • #9
                  To już praktyczne informacje. A wiesz już ile osób ma być na szkoleniu? Wiadomo, że im mniej tym lepiej.
                  Zresztą wszystko wyjdzie w praniu. Szkolenie masz w przyszłym tygodniu, ale którego dnia?

                  Comment


                  • #10
                    Tak wiem - na chwilę obecną 2, ewentualnie 3 jeśli trafi się ktoś dodatkowy. Gdyby było to szkolenie na kilkanaście osób, to nigdy bym się na nie, nie zdecydowała. Wtedy to nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek nauką. Liczę, że New Nails zaskoczy mnie wyłącznie pozytywnie.

                    Comment


                    • #11
                      A wiesz... mam kilka koleżanek, które zapłaciły za swoje szkolenia naprawdę dużą kasę, po czym okazało się, że uczą się w grupie ponad 10 osób. Wiadomo jakie były efekty tej nauki - w zasadzie żadne. To nie było New Nails tylko inna firma, ale już jej nazwy podawać nie będę.

                      Comment


                      • #12
                        Dlatego właśnie trzeba tak bardzo uważać podczas wybierania szkolenia. Opinie w necie, opinie koleżanek, własne rozmowy... Im więcej czasu się poświęci na wybór szkolenia tym lepiej - większe prawdopodobieństwo, że uda się znaleźć solidną firmę.

                        Comment


                        • #13
                          Tak właśnie robiłam - zwracałam uwagę na wszystko, żeby nie stracić głupio pieniędzy. Zbyt wiele przygód mieli znajomi i jestem nauczona ich doświadczeniem. No to szkolenie czas zacząć. W kolejnej wiadomości będzie już relacja ;-)

                          Comment


                          • #14
                            Napisał tolciab Zobacz post
                            A wiesz... mam kilka koleżanek, które zapłaciły za swoje szkolenia naprawdę dużą kasę, po czym okazało się, że uczą się w grupie ponad 10 osób. Wiadomo jakie były efekty tej nauki - w zasadzie żadne. To nie było New Nails tylko inna firma, ale już jej nazwy podawać nie będę.
                            czy nie chodzi przypadkiem o kurs w professionails? bo ja spotkałam się z dokładnie takimi samymi opiniami już od wielu znajomych - przepełnione sale, masówka, zero indywidualnego podejścia. sama szukam jakiegoś dobrego szkolenia i chociaż do professionails mam blisko, to chyba bede musiała sobie darować.

                            Comment


                            • #15
                              Dagienka - nie będę wskazywała firmy.
                              Teraz najważniejsze - relacja ;-) Spóźniałam się 15 minut na szkolenie ;/ Na szczęście byłam w kontakcie telefonicznym z instruktorką i nie zaczęli beze mnie. Już samo to zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, bo przecież nie byłam tam sama - instruktorka mogła już rozpocząć. Na chwilę obecną mam już przerobione 3/4 szkolenia. Podzieliłyśmy to na więcej dni - drugiej osobie również to pasowało. Program przerabiano z nami krok po kroku. Pytania zadawałyśmy w dowolnym momencie i odpowiedź padała (bez problemów, nawet w przypadku głupich pytań ;-) To co szczególnie mi przypadku do gustu do wyposażenie w New Nails. Naprawdę mają świetny sprzęt - wszystko pachnie nowością. Jeszcze nie mam zakończonego całego szkolenia, ale na chwilę obecną oceniam je bardziej niż ok.

                              Comment

                              Ciekawostki

                              Collapse

                              Glamourina
                              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                              masaż tantryczny warszawa

                              Najnowsze wątki

                              Collapse

                              There are no results that meet this criteria.

                              Working...
                              X