Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone paznokcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zniszczone paznokcie

    Witam
    Czy macie jakieś sposoby żeby doprowadzić paznokcie do dobrego stanu?
    Kilka lat obgryzałam, już dawno przestałam, a one się łamią jak oszalałe. Pracuję w rękawiczkach i mam wrażenie, że talk jeszcze bardziej niszczy i paznokcie i skórki
    Proszę o pomoc...

  • #2
    Odżywka może ci pomóc. Np. INTENSYWNA ODŻYWKA KERATYNOWA 15ml - Hurtownia kosmetyczna - Paznokcie, Tipsy, ozdoby, akryle i zele do przedłuzania i pielęgnacji paznokci marki NEW NAILS
    Naprawia uszkodzenia w strukturze paznokcia. Generalnie z pomocą tego kosmetyku doprowadziłam swoje paznokcie do porządku ;-)

    Comment


    • #3
      A po jakim czasie? Również szukam czegoś na ratunek moim paznokciom. Są w opłakanym stanie, a przywykłam do tego, że wyglądały super ;-)

      Comment


      • #4
        To ci powinno pomóc. U mnie trwało to krótko - oczywiście wszystko zależy od tego, jak zniszczone masz paznokcie. Generalnie ten kosmetyk od New Nails jest wartościowy...

        Comment


        • #5
          Dzięki. W tym sklepie New Nails popatrzę jeszcze za innymi kosmetykami do paznokci.
          Mam pewne braki, które chciałbym uzupełnić. Generalnie, zależy mi na wysokiej jakości kosmetykach ;-)

          Comment


          • #6
            No to wypróbuj sobie ich akryl - AKRYL BEZBARWNY 5g - Hurtownia kosmetyczna - Paznokcie, Tipsy, ozdoby, akryle i zele do przedłuzania i pielęgnacji paznokci marki NEW NAILS Zamawiałam po raz pierwszy. Mega ułatwia modelowanie paznokcia i faktycznie chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale to już samodzielnie możesz testować.

            Comment


            • #7
              Dziewczyny - czy wasze paznokcie po roku stosowania odżywki wyglądają tak samo dobrze? Czytałam, że laski po dłuższym okresie korzystania z pewnej odżywki, mają problemy z paznokciami. Przy tej od new nails tego nie ma. To jak to jest w końcu?

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              There are no results that meet this criteria.

              Working...
              X