Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego się dalej uczyć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Czego się dalej uczyć?

    Szukam ciekawego szkolenia, które pozwoliłoby mi się dalej rozwijać w zawodzie kosmetyczki.
    Czy macie jakieś ciekawe propozycje w tym względzie?

  • #2
    Może zacznij od drugiej strony - co umiesz już robic, co masz za sobą?
    Stylizację paznokcia? Wizaż? Coś jeszcze?

    Comment


    • #3
      Mam jeszcze depilację woskiem i przedłużenie rzęs. Nie za bardzo wiem za co się teraz zabrać - brakuje konkretnych pomysłów. Co proponujecie?

      Comment


      • #4
        Podologia - to nowość, mało kiedy widziana w salonach kosmetycznych, a potencjał jest naprawdę bardzo duży.
        Szkolenie trwa około 2 tygodni. Ponownie masa nauki, ale New Nails powinno cię przygotować do wykonywania tego profejonalnie.

        Comment


        • #5
          A co sądzisz o masażach? Wydawało mi, że w tym momencie nie ma jakiegokolwiek bardziej perspektywiczego szkolenia. Niby jest mnóstwo salonów spa, ale mają wysokie ceny - czy jest sens zabierać się za masaże? To jest do zrobienia przez szkolenia?

          Comment


          • #6
            Tak, ale to nie jest łatwa praca. Szkolenie trwa ponad 2 tygodnie. Technik masażu do opanowania cała masa. Klienci różni - mniej lub bardziej wymagający.
            Sama oceń czy jesteś w stanie na tyle się przygotować, aby dać temu radę.

            Comment


            • #7
              Zrobiłam szkolenia w new nails, było naprawdę super, jestem pod wrażeniem. Teraz wiem, że masaże to bardzo trudna i wymagająca tematyka, ale bez problemów dałam sobie radę. Zawsze za takie sprawy zabieram się z pełnym zaangażowaniem i później mam tego efekty. Jak na razie, wszystko idzie super ;-)

              Comment


              • #8
                umiesz dobrze wykonywać manicure hybrydowy? pamiętaj o dobrej frezarce, tym razem polecam https://magnails.pl/frezarki/orygina...-jd700-27.html, szybko zdejmiesz każdy lakier czy żel.
                Oryginalna frezarka JSDA JD700, to urządzenie które powinna mieć każda stylistka paznokci. Dzięki dużej mocy (35W), ściągnie każdy lakier hybrydowy oraz żel.

                Comment

                Ciekawostki

                Collapse

                Glamourina
                Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                masaż tantryczny warszawa

                Najnowsze wątki

                Collapse

                Working...
                X