Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

łupież ;/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • łupież ;/

    ostatnio na moich włosach pojawił się łupież. jest go dośc sporo, nei wiem skąd się wziął - ani nie zmieniałam szamponu, ani nie przesuszałam skóry głowy - i nie wiem kompletnie jak z nim walczyć!!! czy ktoś mi może poradzić co z tym robić? jedna saszetka nizoralu wystarczy? bo coś nie widzę, żeby dawała jakiekolwiek efekty ;/ a może jeszcze dokupić jakiś inny szampon przeciwłupieżowy?

  • #2
    Miałam ten sam problem. Oczywiście pomaga bardzo zmiana szamponu na przeciwłupieżowy, do tego kilka saszetek Nizoralu. Robiłam tez często maseczkę nawilżającą domowym sposobem: kilka kropli oliwy z oliwek i do tego żółtko jajka. Łupież zniknął i jak do tej pory nei wraca, co mnie bardzo cieszy! ))

    Comment


    • #3
      przyczyna może być także inna, a mam na myśli letnią porę roku !
      skóra Twojej głowa mogła się po prostu opalić, a że jest dość delikatna teraz po prostu łuszczy się i gubi wierzchnią warstwę naskórka myślę, że nie powinnaś się tak obawiać, ponieważ proces ten powinien wkrótce ustać.
      jeśli jednak chcesz go przyspieszyć polecam stosowanie kosmetyków łagodzących

      Comment


      • #4
        Z łupieżem można sobie spokojnie poradzić bez większych problemów. Uważam, że to przede wszystkim kwestia dobrego szamponu. Zobaczcie choćby ten - Click image for larger version

Name:	01837__el_do_mycia_szampon.jpg
Views:	1
Size:	7.0 KB
ID:	3118
        To żel do mycia i szampon HB z właściwościami antyłupieżowymi. W moim przypadku sprawdza się doskonale.

        Comment


        • #5
          A da się zarazić łupieżem?

          Comment


          • #6
            A da się zarazić łupieżem?
            Oj nie wiem - łupież to nie jest rodzaj grzybicy głowy ? Jeśli tak to chyba można się zarazić.
            Czasem mam ochotę zamknąć się w sobie i po prostu nie być .

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X