Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krostki na glowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Krostki na glowie?

    Ostatnio pojawiły się na mojej glowie dziwne krostki. Straszliwie mnie bolą, a momentami nawet czuję ból na głowie tak, jak bym miała migrenę. Co to może być? Może być to uczulenie na szampon, który ostatnio zmieniałam? Bo właściwie wyszły mi właśnie wtedy, kiedy zmieniłam szampon ;/

  • #2
    może tak być. z tego, co czytałam w internecie, wiele osób ma podobny problem. różne środki, które stosujemy do włosów mogą uczulać skórę głowy. czyli np. szampny, pianki, żele.. dlatego ważne jest, by wmasowywać je we WŁOSY , a nie w skórę głowy. (wmasowywanie w skóre głowy generuje także przetłuszczanie się włosów..)
    wygląda na to, że chyba musisz zmienić szampon.. no, albo spróbować inaczej go "nakładać".

    Comment


    • #3
      Jeśli masz także problemy z przetłuszczaniem się włosów to może być łojotokowe zapalenie skóry głowy. Warto jest udać się do dermatologa, który przepisze odpowiednią pielęgnację.
      Jeśli jednak jesteś z tych osób, które boją się lekarzy dobrze jest spróbować szamponu Pharmaceris do problemów z łojotokowym zapaleniem skóry i przetłuszczaniem się włosów. Można kupić go w aptece, ale uwaga: jest dość drogi - niecałe 50zł.

      Comment


      • #4
        I lepiej nie ignoruj nie testuj co rusz nowych szamponów. Idź do dermatologa.

        Comment


        • #5
          Moim zdaniem nalezy udać się do specjalisty, ponieważ być może to jakies zakażenie grzybiczne. Przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach i to równiez sprzyja takim chorobom. Warto jest skonsultować to z [SIZE=2]http://www.salonwroclaw.pl/fryzjer/]fryzjer wrocław
          gdzie będa wiedzieli gdzie pokierowac dalej lub coś doradzą.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          Working...
          X