Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powracający łupież?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Powracający łupież?

    Dziewczyny miałyście sytuację, kiedy po zastosowaniu szamponu przeciwłupieżowego ten znów się pojawił? Czy jeśli zaczynasz stosować szampony przeciwłupieżowe musisz je stosować ciągle?

  • #2
    Na szczęście moja skóra głowy jest w porządku, nie mam większych problemów z nią. Unikaj słabych, nie chcę tu pisać tanich szamponów. Pamiętaj by dobrze spłukać głowę po umyciu. Spróbuj aptecznych szamponów na łupież, kiedyś był jeden a teraz co chwilę coś nowego. Widziałam niedawno informację o szamponach specjalistycznych Elestabion, może spróbuj sobie kilka saszetek. A może olejek ci pomoże, chyba w Pani Domu był artykuł o ich dobroczynnym wpływie.

    Comment


    • #3
      Właśnie problem zapoczątkował szampon z biedronki, chyba mnie uczulił głowa swędziała a potem już wiadomo. Kupiłam 3 saszetki Elestabion T, bo tak mi podpowiedziała pani w aptece. Stosuję 1 saszetkę potem znów delikatnym rumiankowym i tak powtarzać leczenie.

      Comment


      • #4
        Zacznij stosować systematycznie ten sam, dobry szampon. Wtedy zauważysz efekty. U mnie szampon nadający włosom objętości HB Jeunesse naprawdę włosy odmienił. Niżej macie screen - z łupieżem można skutecznie walczyć i to bez wielkich wydatków.

        Click image for larger version

Name:	xl_volumen_shampoo__1291284108.jpg
Views:	1
Size:	3.3 KB
ID:	3122

        Comment


        • #5
          There are many brands are available in the market that are more likely to solve the problem of the dandruff. I used some shampoo but there was no surely effect on my hairs..
          weight loss Des Moines

          Comment


          • #6
            Używaj markowych szamponów

            Comment


            • #7
              Wiecie czym jest iqman? Czy ten problem też kogoś z Was dotyczy?

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              Working...
              X