Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubiór dziecka na plaży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubiór dziecka na plaży

    Jak ubrać na plaże nasze maleństwo? Słyszałam, że dość kontrowersyjnym tematem jest to, czy dziecko powinno biegać w majteczkach czy raczej bez, bo wiadomo z jednej strony- usiądzie na piasku gołą pupcią i może być zakażenie, a z drugiej strony, ciągle się moczy w morzu, a to nie zdrowo gdyby miało chodzić w mokrych majteczkach...
    Wiadomo że nakrycie głowy dla malucha jest oczywiste, a koszulka? Czy lepiej żeby biegało wysmarowane filtrami bez, czy w cienkiej przewiewnej koszulce będzie mu chlodniej? jak myślicie?

  • #2
    Jestem za majtkami. Przeciez można wziąć 3 pary, majtki dziecięce dużo nie ważą Może to zabrzmi, jak wypowiedź starszej kobiety po przejściach, ale żyjemy w dobie pedofili ...

    Nakrycie głowy, jak mówisz - oczywiste.

    Co do ochrony przed słońcem, to ja wybrałabym koszulkę, dlatego, że wówczas mamy gwarancję , że maluch się nie "spali", że nie będzie mu schodzila skóra, że się nie poparzy... Chociaż ... Można też zastosować opcje filtr i wtedy niech dzieciak bawi sie w cieniu, np pod parasolem

    Comment


    • #3
      Małe dzieci nie powinny biegać nago. Skóra dziecka jest wrażliwa, więc trzeba ją chronić przed słońcem. Skórę trzeba pielęgnować na co dzień by dziecko nie miało podrażnień. Spójrzcie jak to zrobić: http://emolium.pl/

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X