Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie robiona biżuteria

Collapse
X
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• Ręcznie robiona biżuteria

Co o niej sądzicie? Należy chyba raczej do tych bardziej ekskluzywnych i droższych, przynajmniej ta, z którą się spotkałam do tej pory. Macie w swojej kolekcji takie zestawy? Możecie polecić jakiegoś szczególnego wykonawce?

czysta sztuka... ostatnio widziałam kobietę, która miała kolczyki wykonane z zasuszonych plasterków pomarańczy! efekt niesamowity! nie zawsze jest droga... posiadam w mojej nawet nie tak bardzo skromniej kolekcji kolczyki - wisienki, robione z koralików, które wprost uwielbiam i kosztowały jakieś 20 zł, może nawet mniej. wszystko zależy od miejsca ich zakupu no i oczywiście marki...

Comment

biżu

Recznie robiona bizuteria jest bardzo fajna. najlepsze jest to ze w zasadzie jest niepowtarzalna a to sprawia ze male jest prawdopodobienstwo ze gdzies sie pojawisz a ktos bedzie mial np takie same kolczyki

Comment

W zasadzie robienie samodzielnie kolczyków jest bardzo fajne. Jednak uważam, że teraz można na rynku dostać naprawdę tanie kolczyki i tanie pierścionki. A wydaje mi się, że robienie biżuterii jest dużo droższe.

Comment

Takie hand made? Też lubię, zwłaszcza bransoletki przyjaźni.

Comment

Ciekawostki

Collapse

Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

Najnowsze wątki

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
          X