Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bransoletki na nogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • bransoletki na nogi

    Czy to w ogóle jeszcze modne czy już obciach? a może jakieś szczególne Wam się podobają, a inne nie? co o tym myślicie?

  • #2
    Ja lubię taką cieniutką złotą oczywiście na opalonej cerze wygląda to jeszcze lepiej, żądnych dużych,tak tylko by było elegancko. Ogólnie wydaję mi się, że jak jest ładnie, to nie warto szukać w tym mody, noś na zdrowie jeśli tobie się podoba.

    Comment


    • #3
      Zgadzam się - cienkie bransoletki, srebrne lub złote, pasują najlepiej. Można do nich doczepić jakiś bardzo drobny zwisający element i będzie to wyglądało naprawdę ładnie. Dobrze wyglądają do japonek i lekkich sandałków.

      Comment


      • #4
        Jak dla mnie zupełny obciach. Nigdy nie nosiłam i nie założę. Może moja krytyka wynika z tego, że zazwyczaj widząc taką bransoletkę na nodze u dziewczyny było tez dużo innych ozdób zupełnie do siebie nie pasujących. Pewnie dlatego dało to tak negatywny obraz i zostawiło niezbyt miłe wspomnienia. To tylko moje zdanie

        Comment


        • #5
          a ja jestem zdania, że jeżeli nózki są opalone i zgrabne, to bardzo delikatna złota bransoletka może wyglądać bardzo pociągająco tyylko, że z tymi bransoletkami jest taki problem, że jak się zaczepi o kostkę, to podczas chodzenia łatwo ją zerwać. Ale jak dla młodej osoby, to całkiem fajna rzecz

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X