Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym sprać plamę z długopisu/flamastra???? Heeeeeeelp!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Czym sprać plamę z długopisu/flamastra???? Heeeeeeelp!

    Słuchajcie, mam głupi problem... Pożyczyłam od koleżanki bluzkę, bo niesamowicie mi się spodobała. No i oczywiście ją upaćkałam. Wydaje mi się , że to jest plama z długopisu lub flamastra, bo jest w kolorze ciemnoniebieskim. Nie jest to duża plama, ale jednak........ Pożyczyłam i poplamiłam i teraz mi głupio. Wyprać w pralce nie mogę, bo to jest taki delikatny, półprzezroczysty materiał. Czym zmyć to świństwo??? ratunku (

  • #2
    Trudna sprawa. Ale może byś spróbowała odplamiacz w kulce dr. Beckmann, podobno mają specjalnie taki do długopisów, flamastrów itd. Widziałam taki w Lecklerku, ale chyba są też dosępne w innych dużych marketach.

    Comment


    • #3
      Moja druga połówka załatwiła czerwonym flamastrem swoją białą służbową koszulę. Mi się udało ją uratować . Żeby już się nie powtarzać , zamieszczem link do mojej porady. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Pozdrawiam: Jak pozbyć się plamy po flamastrze z białej koszuli? - Dom i Ogród - Porady Zaradni.pl,jak_pozbyc_sie_plamy_po_flamastrze_z_bialej_koszu li

      Comment


      • #4
        Jak usunąć plamę od mazaków?

        Sprawdź tu PLAMY

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X