Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym sprać plamę z długopisu/flamastra???? Heeeeeeelp!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Czym sprać plamę z długopisu/flamastra???? Heeeeeeelp!

    Słuchajcie, mam głupi problem... Pożyczyłam od koleżanki bluzkę, bo niesamowicie mi się spodobała. No i oczywiście ją upaćkałam. Wydaje mi się , że to jest plama z długopisu lub flamastra, bo jest w kolorze ciemnoniebieskim. Nie jest to duża plama, ale jednak........ Pożyczyłam i poplamiłam i teraz mi głupio. Wyprać w pralce nie mogę, bo to jest taki delikatny, półprzezroczysty materiał. Czym zmyć to świństwo??? ratunku (

  • #2
    Trudna sprawa. Ale może byś spróbowała odplamiacz w kulce dr. Beckmann, podobno mają specjalnie taki do długopisów, flamastrów itd. Widziałam taki w Lecklerku, ale chyba są też dosępne w innych dużych marketach.

    Comment


    • #3
      Moja druga połówka załatwiła czerwonym flamastrem swoją białą służbową koszulę. Mi się udało ją uratować . Żeby już się nie powtarzać , zamieszczem link do mojej porady. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Pozdrawiam: Jak pozbyć się plamy po flamastrze z białej koszuli? - Dom i Ogród - Porady Zaradni.pl,jak_pozbyc_sie_plamy_po_flamastrze_z_bialej_koszu li

      Comment


      • #4
        Jak usunąć plamę od mazaków?

        Sprawdź tu PLAMY

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X