Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

torebki : duże czy małe?:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • torebki : duże czy małe?:)

    Jakie wolicie? Jaka torebka na jaką okazję?
    Która na co dzień?
    I gdzie zazwyczaj kupujecie torebki ? Ile takich cudów macie w swojej szafie?

  • #2
    Ja w mojej szafie mam ze 3 małe torebki i chyba 4 duże Na pewno nie jest tak, że każda nadaje się na każdą okazję. Mam taką jedną małą, czarną, wizytową, która.. Chociaż bardzo mi się podoba, to nie połączyłabym jej np z dżinsami...
    Na codzień wybieram duże ze wzgledu na ich praktyczność... Wszystko można wrzucić, wiesz, jak to jest
    Ale np. na spotkanie ze znajomymi wieczorem, do kina, do pubu, na takie luźniejsze spotkanie zazwyczaj wybieram te małe Ze względu na wygodę, bo jednak nosić pod pachą taką ogromną torbę... To też nie jest wygodne

    Comment


    • #3
      To zależy do czego oczywiście Gdy jesteś w zwiewnej sukience, lekkich sandałkach i dźwigasz do tego na ramieniu pustą ogromną torbę to trochę źle wygląda
      Ja mam parę torebek, różnej wielkości, na ogół szukam takich które mają w środku dodatkowe kieszonki (wierzcie mi, dla mnie i chyba dla wszystkich kobiet szalenie ważna i przydatna rzecz:P). A kupowałam w różnych miejscach, od markowych sklepów, przez wyprzedaże w podziemiu ("wszystkie torby po 29zł" :P), aż po internet, allegro itp.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X