Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie robiona biżuteria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ręcznie robiona biżuteria

    Co o niej sądzicie? Należy chyba raczej do tych bardziej ekskluzywnych i droższych, przynajmniej ta, z którą się spotkałam do tej pory. Macie w swojej kolekcji takie zestawy? Możecie polecić jakiegoś szczególnego wykonawce?

  • #2
    czysta sztuka... ostatnio widziałam kobietę, która miała kolczyki wykonane z zasuszonych plasterków pomarańczy! efekt niesamowity! nie zawsze jest droga... posiadam w mojej nawet nie tak bardzo skromniej kolekcji kolczyki - wisienki, robione z koralików, które wprost uwielbiam i kosztowały jakieś 20 zł, może nawet mniej. wszystko zależy od miejsca ich zakupu no i oczywiście marki...

    Comment


    • #3
      biżu

      Recznie robiona bizuteria jest bardzo fajna. najlepsze jest to ze w zasadzie jest niepowtarzalna a to sprawia ze male jest prawdopodobienstwo ze gdzies sie pojawisz a ktos bedzie mial np takie same kolczyki

      Comment


      • #4
        W zasadzie robienie samodzielnie kolczyków jest bardzo fajne. Jednak uważam, że teraz można na rynku dostać naprawdę tanie kolczyki i tanie pierścionki. A wydaje mi się, że robienie biżuterii jest dużo droższe.

        Comment


        • #5
          Takie hand made? Też lubię, zwłaszcza bransoletki przyjaźni.

          Comment


          • #6
            Ja tam nie mam czasu na robienie własnej biżuterii, wolę kupić coś gotowego... Ostatnio właśnie znalazłam super firmę https://willawelczowka.pl gdzie naprawdę można kupić przecudną biżuterię. Czy to naszyjniki, czy zegarki, czy pierścionki - wszystko się tutaj dostanie.

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            Working...
            X