Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie robiona biżuteria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • loca78
    replied
    Ja tam nie mam czasu na robienie własnej biżuterii, wolę kupić coś gotowego... Ostatnio właśnie znalazłam super firmę https://willawelczowka.pl gdzie naprawdę można kupić przecudną biżuterię. Czy to naszyjniki, czy zegarki, czy pierścionki - wszystko się tutaj dostanie.

    Leave a comment:


  • Orsay
    replied
    Takie hand made? Też lubię, zwłaszcza bransoletki przyjaźni.

    Leave a comment:


  • Lotka
    replied
    W zasadzie robienie samodzielnie kolczyków jest bardzo fajne. Jednak uważam, że teraz można na rynku dostać naprawdę tanie kolczyki i tanie pierścionki. A wydaje mi się, że robienie biżuterii jest dużo droższe.

    Leave a comment:


  • karolina26
    replied
    biżu

    Recznie robiona bizuteria jest bardzo fajna. najlepsze jest to ze w zasadzie jest niepowtarzalna a to sprawia ze male jest prawdopodobienstwo ze gdzies sie pojawisz a ktos bedzie mial np takie same kolczyki

    Leave a comment:


  • dziannikarka
    replied
    czysta sztuka... ostatnio widziałam kobietę, która miała kolczyki wykonane z zasuszonych plasterków pomarańczy! efekt niesamowity! nie zawsze jest droga... posiadam w mojej nawet nie tak bardzo skromniej kolekcji kolczyki - wisienki, robione z koralików, które wprost uwielbiam i kosztowały jakieś 20 zł, może nawet mniej. wszystko zależy od miejsca ich zakupu no i oczywiście marki...

    Leave a comment:


  • monacooo
    started a topic Ręcznie robiona biżuteria

    Ręcznie robiona biżuteria

    Co o niej sądzicie? Należy chyba raczej do tych bardziej ekskluzywnych i droższych, przynajmniej ta, z którą się spotkałam do tej pory. Macie w swojej kolekcji takie zestawy? Możecie polecić jakiegoś szczególnego wykonawce?

Ciekawostki

Collapse

Glamourina
Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
masaż tantryczny warszawa

Najnowsze wątki

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
X