Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przesądy i zwyczaje ślubne :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Przesądy i zwyczaje ślubne :)

    Jak dużo takich potraficie wymienić? Że panna młoda musi mieć coś pożyczonego, niebieskiego i starego... albo...właśnie, jakieś pomysły? Dużo tego, a niedługo siostra wychodzi za mąż- przyda się znajomość tego tematu

  • #2
    Ja ostatnio byłam na weselu... Zwyczaje ślubne.. Są dosyć dziwne Całe te oczepiny, czy jak to się tam nazywa... Panna młoda rzuca welon, to ok. Ale potem są jakieś gry, zabawy i inne dziwne konkursy... Tak, że z wesela robi się jakiś festyn. Nie jestem zwolenniczką tego typu zajmowania czasu gościom. A, jeszcze taki zwyczaj, że goście "płacą" za taniec z panną młodą albo panem młodym. Niby wiadomo, że te pieniądze mogą być wydane na wózek dla dziecka, czy coś do nowego mieszkania, ale .... Moim zdaniem to jakieś takie średnio stosowne. Co o tym sądzicie?

    Comment


    • #3
      Zgadzam się calkowicie z Tishą, zbernaie pieniędzy na wóżek czy na cokolwiek jest mało uczciwie, byc może gość jest w trudnej sytuacji finansowej i to będzie wymuszaniem na kimś oddania pieniędzy. Uważam że dużo z tych konkursów weselnych są często obrażające, np. kiedy ktoś dotyka twoją kobietę za kolano czy jeszcze gorzej, nie ma być tak. Jeśli są konkursy to nie muszą być dzikie jak na większości ślubów tylko umiarkowane, żeby nikogo nie urazić.

      Comment


      • #4
        A co sądzicie o takich wystawnych weselach, po których widać, jak wiele kosztowały? To konieczne? To jest naprawdę radość dla pary młodej wydać 20 tys zł na wesele, czy to jest taka demonstracja grubości portfela? Jak myślicie?

        Comment


        • #5
          Nawet w niewielkiej i niedrogiej restauracji z 20-30 gośćmi daleko od centrum Warszawy będzie kosztować mniej więcej 15-20 tyś PLN i niestety ceny są takie, no i taniej znaleźć raczej się nie da. A więc po takim weselu nie będzie nawet widać że para wydała tyle pieniędzy.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X