Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

buty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • buty...

    wybieram się na wesele na początku sierpnia i pojęcia nie mam jakie powinnam mieć buty. nie mówię tu o stylu, kolorze itp, chodzi o to, że wesele jednak trwa długo, chętnie założyłabym szpilki, ale boję się że nie wytrzymam tak długo na obcasach :/ z kolei buty na płaskiej podeszwie... kiepsko wyglądałyby do sukienki, którą chcę założyć... a może powinnam wziąć jakieś buty na zmiane po prostu? albo uznać, że po 24 już i tak nikt nie jest świadomy, że tańczę na bosaka? :P

  • #2
    7 CM wdł. mnie jest ok, ale sama masz je wypróbować. Może spróbujesz jeszcze przed weselem w nich się pobawić w jakimś klubie czy po prostu spędzić cały dzień na zakupach w takich szpilkach i zobaczyć co dzieje się z twymi stopami.

    Comment


    • #3
      Weź szpilki i drugie wygdniejsze do torebki Zobaczysz, jak będą się bawiły inne dziewczyny i dostosujesz się do otoczenia Z moich doświadczeń wynika, że faktycznie po jakimś czasie dziewczyny zmieniają "szpilki na kapcie". ALE ja wolę do końca wyglądać, jak księżniczka Weź dwie pary i w trakcie zabawy zdecydujesz, czy będziesz dzielna i wytrzymasz, czy się poddajesz

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X