Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na prezent ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Co na prezent ??

    Powiedzcie mi , poniewaz zupełnie nie wiem... Co kupuje się na prezent parze młodej? Nigdy nie byłam na weselu, poniewaz mam bardzo mała rodzine. A teraz siostra przyjaciółki zaprosiła mnie na swój ślub i zielonego pojęcia nie mam, co kupić... To ma być coś do domu? Czy coś osobistego? Czy mam kupić prezent tylko dla panny młodej (bo to ona mnie zaprosiła), czy dla obojga? Ratunku!! Czy to może być coś skromnego? Czy lepiej z kimś się złożyć ??

  • #2
    Zwykle młode małżeństwo potrzbuje najbardziej pieniążki - to jest najlepszy prezent (zwłaszcza z wydatkami na ślub) plus do tego jakiś upominek.

    Comment


    • #3
      Hmm, a może po po prostu zapytasz, co panna młoda najbardziej chciałaby dostać? Skoro to siostra Twojej przyjaciółki, to chyba łatwo byłoby Ci zdobyć taką informacje Poza tym zapytaj przyjaciółki, czy to będzie ok, jeśli się złożysz z nią na prezent Wiadomo, że nie każdy może wydać majątek na taki prezent, a jak złoży się kilka osób, to łatwiej jest kupić coś fajnego

      Comment


      • #4
        Poszukuję prezentu dla swojej przyjaciółki. Przyjaciółka ma spore problemy z organizacją czasu- nigdy nie przychodzi na czas na spotkania i często zapomina o sprawach, które ma załatwić. Na http://www.lovesimple.pl/ widziałam fajny organizer- może to byłby fajny prezent dla niej?

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X