Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotograf z regionu Poznania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotograf z regionu Poznania

    Poszukuję dobrego fotografa z rejonu Poznania.
    Najlepiej by mógł wykonać całokształt prac - tj. fotoreportaż i plener.
    Fajnie jeśli miałby niekonwencjonalne podejście do robienia zdjęć ;-)

  • #2
    Znowu ty? ;-) Mam rodzinę w Poznaniu. Mogę zadzwonić. Chcesz fotografa z jakiej półki? (cenowej). W Poznaniu może być dosyć drogo, to duże miasto. A czemu w ogóle szukasz kogoś w tym mieście?

    Comment


    • #3
      Ehhh... szkoda gadać. Moja dziwna siostra cioteczna na nic nie ma czasu, a ja nadgorliwa obiecałam jej, że pomogę poszukać fotografa na wesele. Mam jej kilka polecanych nazwisk podać. Raczej chodzi o przeciętną półkę cenową - bez kosztowego szoku.

      Comment


      • #4
        Hehe... niezłe. Nie łatwiej było poszukać kogoś na innych forach? Wpisałam w google zapytanie i najczęściej polecają tego gościa -- > Piotr Bryja.com :: fotografia Więc może po prostu go sprawdź i nie trać czasu na szukanie ;-)

        Comment


        • #5
          Dzięki z link. Facet ma niezłe zdjęcia w portfolio. Na pewno się skontaktuję. Czy ktoś jeszcze może mi podać jakieś namiary? Będę dozgonnie wdzięczna ;-)

          Comment


          • #6
            Szczerze mówiąc osobiście nie znam Poznańskich fotografów.... ale szukałem w google... i zdjęcia Magdaleny Olek mi się najbardziej spodobały, jak również opisy i sprzęt, z którego korzysta.

            Forografia ślubna - Portfolio

            Pozdrawiam

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            Working...
            X