Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co ciepłego do sukienki??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Co ciepłego do sukienki??

    Mamy dość kapryśną pogodę ostatnio, raz upały, raz zimno i pada deszcz :/ NIedługo idę na wesele i zastanawiam się co ciepłego mogę założyć do sukienki. Jak myślicie, co byłoby odpowiednie? Szal? Bolerko? Sweterek? A jeśli będzie bardzo zimno, np. tak jak dziś?! U mnie jest teraz 15 stopni :/ Może jakiś żakiet?
    Mam dość zwiewną sukieneczkę na ramiączka i nie wiem co byłoby najodpowiedniejsze. Poradźcie prosze!

  • #2
    Najlepsze będzie bolerko. Wygląda to zawsze bardzo gustownie i lekko, w przeciwieństwie do żakietu (no chyba, że jest to dość gruba sukienka). Szal też jest OK, ale myśle, że raczej ciepła dużo Ci nie da. Bolerko - dopasowane kolorystycznie do sukienki oczywiście, fajnie wygląda w kontrastowych kolorach, może być ażurkowe, ale żeby nie gryzlo się z fasonem sukienki. fajnie też będą do tego wyglądały na przykład satynowe rękawiczki

    Comment


    • #3
      zgadzam się ze zdaniem mojej poprzedniczki - bolerko to chyba najrozsądniejsze, a co za tym idzie najpopularniejsze rozwiązanie.
      podoba mi się także opcja z szalem który można pięknie i zgodnie z własną wizją udrapować na ramionach.
      żakiet wydaje mi się bardziej odpowiedni na ślub cywilny, a nie kościelny, o który tutaj mówimy

      Comment


      • #4
        Mam wesele pod koniec maja i właściwie nie wiadomo jaka będzie pogoda. Myślałam nad zakupem sukienki z http://www.almonds.pl/ oraz marynarki. Marynarka przyda się na co dzień- będę mogła chodzić w niej np. do pracy.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X