Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką sukienkę wypada założyć na wesele?:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaką sukienkę wypada założyć na wesele?:)

    Wybieram się niedługo na wesele. To rodzina mojego chłopaka, dlatego chciałabym dobrze wyglądać. Może doradzicie mi, jaką sukienkę wypada założyć?
    Może prościej będzie zacząć od tego, czego na pewno nie wypada :
    1. Na pewno odpada biała, bo to zarezerwowane dla panny młodej
    2. ... i tutaj proszę o pomoc!
    Czy mogę założyć krótką, czarną, wydekoltowaną sukienkę? Czy to będzie na miejscu? Czarna - to jak na pogrzeb. A wydekoltowana ... ?
    Co o tym sądzicie? Co na pewno byłoby nietaktem z mojej strony?

  • #2
    Kieliszka, powiem Ci, że masz poważny problem Z reguły ludzie oceniają nas po wyglądzie zewnętrznym, zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu (a wnioskuje, że tak jest). Moim zdaniem powinnaś założyć coś skromnego, ale eleganckiego. Skromnego, bo:
    1) w końcu to nie Twój wieczór (przepraszam), tylko Państwa Młodych
    2) uważam, że lepiej błyszczeć inteligencją, niż diamentami

    Jeśli chodzi o czarną sukienkę, to myślę, że dlaczego nie. Przydałoby się kilka dodatków dla ubarwienia.
    Ale wydekoltowana dla mnie odpada.
    Skromna. Tak ja bym zrobiła. Powodzenia

    Comment


    • #3
      Tez czarna sukienka według mnie jest niezła,starczy dodać jakieś koorowe dodatki, typu czerwonych butów i torebki.
      Ogólnie wszystko zależy od tego co ci pasuję, czyli jaką masz figurę i tak dalej.
      Bez wyrzutów sumeinia możesz cos "pokazać", ale lepiej nie przesadzać ,aby sprawić dobre wrażenie na rodzinę, czyli np. dekolcik. No i w kościele trzeba by mieć jakieś nakrycie - ładny szal będzie w sam raz.

      Comment


      • #4
        Zgadzam się z moimi przedmówczyniami- raczej skromnie, ale elegancko. i bez ekstrawagancji pamiętaj też że jest upał ale wieczorami bywa chłodno, więc jakiś szal jest bardzo na miejscu. I oczywiście biel i czerń...odpada

        Comment


        • #5
          Witam
          Dziękuję za rady, ale.. smarty, dlaczego czerń odpada ???

          Comment


          • #6
            Wiesz co...wydaje mi się, że tak jak ktoś już tutaj powiedział- trochę żałobnie. Ja wiem, że "mała czarna" jest szalenie elegancka i swoją drogą dość uniwersalna, ale jednak mimo wszystko nie pasuje mi jakoś do tej uroczystości. Ja bym w każdym bądź razie czerni nie założyła a przynajmniej nie całej czarnej sukienki

            Comment


            • #7
              Jeśli chodzi o fajne kreacje, to polecam ten sklep- http://www.pora.pl/venue/nook
              nook ma bardzo dużo sukienek, dość niedrogich nawet a można coś ładnego upolować
              pozdrawiam i udanej zabawy

              Comment


              • #8
                Oj z tą czernią to przesada - byłam do tej pory na około 6 weselach i na 4 byłam w czerni ;p uwielbiam ten kolor i uważam, że na każdą okazję jest dobry. Mała czarna jest OK, byle nie była ze zbyt wielkim dekoltem i zbyt krótka! Mam taką odsłaniającą ramiona, ale bez dekoltu i z długością do połowy kolan mniej więcej. Świtny, uniwersalny ciuch, nie tylko na wesele! Ale przyznam, że w tańcu trochę krępuje ruchy

                Comment


                • #9
                  Czarna jest jak najbardziej na miejscu. Do tego dodatki: biżuteria, torebka, perfekcyjny makijaż ( oczywiście bez przesady, podkreślamy urodę ) i masz dużego plusa u rodziny Poza tym dobrze się czujesz w tym stroju i bawisz się do rana

                  Comment


                  • #10
                    czerń na wesela- czemu nie? ale do tego przydałoby się trochę kontrastujących dodatków jak dla mnie... podoba mi się połączenie takich stonowanych kolorów z czymś co ożywia, np. zielenie, czerwień...

                    Comment


                    • #11
                      a ja bym powiedziała inaczej: jeśli mała czarna, to bez dodatków. chyba, że subtelne srebrne lub perłowe, ale to bardzo subtelne. mała czarna, to mała czarna.. z czerwonymi koralami nie będzie wyglądała tak samo elegancko... nie przesadź z dekoltem i długością, a Twoja "teściowa" na pewno sama wepchnie Ci bukiet panny młodej do rąk powodzenia

                      Comment


                      • #12
                        Ładne sukienki znajdziesz w sklepie internetowym Najnowsze sukienki - TwojeSukienki.pl - sukienki, tuniki, princeski, bolerka na każdą okazje osobiście polecam jasne kolory

                        Comment


                        • #13
                          W czerwcu mam wesele koleżanki. Mam już sukienkę- kolor jasny niebieski. Niestety nie mam jeszcze dodatków. Chcę kupić bransoletkę- myślałam o tej z cyrkoniami z https://www.pinkbox.com.pl/pl/c/BIZUTERIA/15 Chcę też dobrać do niej jakiś naszyjnik. Sądzicie, że cyrkonie będą pasowały do mojej sukienki?

                          Comment

                          Ciekawostki

                          Collapse

                          Glamourina
                          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                          masaż tantryczny warszawa

                          Najnowsze wątki

                          Collapse

                          There are no results that meet this criteria.

                          Working...
                          X