Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noc z chłopakiem ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • noc z chłopakiem ...

    Jesteśmy ze sobą od kilku miesięcy i chcemy wyjechać razem na jakieś wakacje. Ale ... Mam taki głupi problem ... Zazwyczaj , gdy się widujemy, jestem piękna , umalowana, wypielęgnowana itd ... Nie jestem w stanie stwierdzić, czy on w ogóle kiedykolwiek widział mnie bez makijażu... No i... Co teraz? Mam się kłaść spać w makijażu i wstawać z kurami , iść go zmyć i zaraz nakładać nowy ??? Czy .. nie wiem... Wydaje mi się, że bez makijażu nie będę dla niego tak samo ładna tym bardziej, że on dużą uwagę zwraca na mój wygląd ... Co będzie, jak ... przestanę być dla niego atrakcyjna?

  • #2
    myślę,że powinnaś poważnie rozważyć niekorzystne kwestie spania w makijażu ! kiedy jesteś pomalowana podkład i puder (jakkolwiek dobrej firmy by nie był) wnika wgłąb porów zatykając je, co powoduje brak dostępu skóry twarzy do tlenu. może to spowodować, że na skórze zaczną się pojawiać różne niechciane niedoskonałości, a to przecież efekt zupełnie odmienny od zamierzonego, prawda ?

    Comment


    • #3
      zgadzam się z moją przedmówczynią ale jeśli naprawdę nie chcesz całkowicie rezygnować z makijażu to może warto zastosować kremy nawilżające do twarzy z lekkim podkładem ? są to kosmetyki, które zadbają o Twoją cerę, a podkład wyrówna niedoskonałości i koloryt twarzy

      Comment


      • #4
        Agatka, chodzi Ci o krem Nivea Visage Young , czy coś takiego??

        Myślę, że opcja 'spanie w makijazu' to nie jest dobry pomysł. Może idź sobie przed wyjazdem do kosmetyczki na hennę na rzęsy. Może dzięki temu będziesz czuła się bardziej komfortowo? PEwnie masz taki 'problem' , jak ja, czyli bardzo jasną oprawę oczu. To powinno pomóc

        Comment


        • #5
          Co to za wymyślanie? Spanie w makijażu? Dziewczyny! A co będzie jak (odpukać) wylądujecie w szpitalu i Wasz chłopak będzie chciał Was odwiedzić? Też polecicie na hennę do kosmetyczki? A może nie pozwolicie mu przyjść?
          To jak wyglądamy na codzień powinno ich zachwycać, ale to jak wyglądamy w nocy nie obchodzi ich wcale! Ważniejsze jest to, że jesteście obok nich, przytulicie się i będziecie chciały uprawiać seks, a to że nie macie szminki na ustach to tylko lepiej, bo ich nie wybrudzicie ;P
          Oni powinni nas kochać i w dzień i w nocy

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X