Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

utrwalenie makijażu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • utrwalenie makijażu

    aktualnie pogoda nie sprzyja trwałości makijażu, dlatego też, aby natychmiast nie "spłynąć" nie wystarczy stosować kosmetyków zapobiegających błyszczeniu się skóry lub doraźnie stosować puder matujący. zastanawiam się jakim utrwalaczom make up'u ufacie i jakie stosujecie, aby pomimo niesprzyjającej aury wyglądać świeżo i ładnie ?
    jakie środki polecacie w nierównej walce z upałem ?

  • #2
    stosuje taki spray z MACa do utrwalenie makkijażu i działa, w upał nie nanoszę podkładu, bo spłynie jaki by dobry nie był, apozatym nie chce psuć swej skóry, w taką pogode ma mieć dostęp do świeżego powietrza.

    Comment


    • #3
      Ostatnio moja dobra znajoma zrobiła sobie makijaż permanentny. Nigdy nie byłam przekonana do tego zabiegu, myślałam, że taki makijaż wygląda sztucznie i wbrew pozorom jest mało trwały. Jednak byłam bardzo zaskoczona efektami jej zabiegu. Sama zastanawiam się nad takim makijażem, ale obawiam się bólu w czasie jego tworzenia. Wspomniana koleżanka była klientką instytutu estetyki i twierdzi, że zabieg był praktycznie bezbolesny. Jakie są Wasze doświadczenia dziewczyny w tym temacie? Warto decydować się na taki zabieg?

      Comment


      • #4
        dobrym rozwiązaniem jest puder transparentny w formie białego proszku. Ja używam puder bambusowy z jedwabiem z biochemii urody i jestem zadowolona.

        Comment


        • #5
          Byłam ostatnio u kosmetyczki we Wrocławiu i prosiłam właśnie o spray, który podtrzyma mi makijaż. Wtedy było bardzo gorąco, spray nic nie dał. Dopiero pudrowe bibułki matujące HB, które miała koleżanka podtrzymały mi makijaż. Już więcej nie pójdę do tej kosmetyczki, bo to strata pieniędzy.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          Working...
          X