Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wizażystka na każdą okazję. TANIO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • wizażystka na każdą okazję. TANIO

    Wizażystka z podwójnym dyplomem (ukończona z wyróżnieniem Szkoła Wizażu i Stylizacji oraz szkoła wdzięku i elegancji).

    Posiada doświadczenie w temacie profesjonalnego wizażu i stylizacji - na planie filmowo-reklamowym oraz na planie sesji zdjęciowych. Pracowała jako konsultanka do spraw kostiumów i wizażu na planach filmowo- reklamowych.

    Poleca swoje usługi

    Ceny promocyjne od 30 zł (w zależności od typu makijażu)

    WIZAŻ i STYLIZACJA

    Makijaż:

    - dzienny
    - wieczorowy
    - biznesowy


    -sportowy
    - na studniówkę
    - ślubny próbny
    - ślubny
    - dla nastolatki



    ZAKUPY Z WIZAŻYSTKĄ:

    - porada w wyborze kosmetyków w drogerii
    - porada w wyborze kosmetyków w drogerii wraz z pełnym makijażem
    - szkolenie dla Pań z makijażu biznesowego (czas trwania : 3h)
    PRZEGLĄD SZAFY + OKREŚLENIE TYPU SYLWETKI
    Babsie sprawy (spotkanie w gronie znajomych): analiza sylwetki, nauka podstaw makijażu, przegląd szafy.



    W czasie wykonywania makijaży czy robienia zakupów udzielam praktycznych rad, które kobiety mogą później wykorzystać w czasie samodzielnego działania. Dlatego to nie tylko wykonywanie makijażu, ale i prywatnue lekacje wizażu.
    kontatk na: show-land@wp.pl

  • #2
    Dziewczyno! Dlaczego tak się nie cenisz?! Skończyłaś dwie świetne szkoły, masz doświadczenia, a robisz makijaże za 30zł?! Dlaczego?! Robisz na przeterminowanych kosmetykach? No nie wiem, nie mam lepszego pomysłu dlaczego tak za darmo...

    Comment


    • #3
      nowe klientki zachęcić trzeba, a Kraków to miasto studentów, więc stawi na zachete i na oswojenie mogą być promocyjne.
      Pracuję na kosmetykach nowcyh, profesjonalnych firm, a nie rozumiem co to kogo intersuje ile ja bire za makijaz- najwyraźniej mi się opłaca

      Comment


      • #4
        Ja też jestem wizażystką tylko, że z Lublina (tez miasto studenckie, poza tym wschód Polski) i biorę za makijaże dwa razy więcej, stąd moje ogromne zdziwienie, bo mimo wszystko uważam, że są u mnie za tanie. Uważam, że trzeba się cenić. Nie tylko kosmetyki na których robione są makijaże, nie tylko czas spędzony na kursach, nauce, egzaminach, ale przede wszystkim trzeba cenić swój talent i umiejętności.

        Comment


        • #5
          No 30 zł to faktycznie jakoś ... mało, bo taki profesjonalny wizaż czy nawet inne zabiegi kosmetyczne są sporo więcej warte. Choćby przedłużanie rzęs to wydatek 150-180 zł. Makijaż ślubny prosty to ok 100 zł w zwyż.
          Zobacz jakie ceny proponują inni i na tej podstawie wyceń swoje usługi. Przykładowe ceny znajdziesz na favore.pl
          Makijaż, wizaż - Usługi - Favore.pl

          Ewentualnie takie ceny jakie oferujesz to dla studentek, bo te wiadomo mają "inne" wydatki :-).

          Comment


          • #6
            Ja nie jestem przekonana do wizażystek. Odwiedziłam ich kilka we Wrocławiu i za każdym razem byłam niezadowolona. Szczerze mówiąc wolę wykorzystać mój puder w kamieniu jasny HB, do tego inne przeróżne kosmetyki i sama zrobić sobie makijaż. Coraz lepiej mi to wychodzi

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X