Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmarszczki mimiczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • zmarszczki mimiczne

    Błagam, powiedzcie mi, że się jeszcze nie starzeję ;p Ostatnio zauważyłam u siebie delikatne zmarszczki mimiczke w okolicach oczu ( w ich kącikach) i jestem przerażona, bo mam dopiero 25 lat, a tu już zmarszczki! wiem, że włókna kolagenowe zanikają po 25 roku życia, ale to chyba można jakoś zmniejszyć, zatrzymać, prawda???? Juz tylko czekam, aż mi się zaczna obok ust robić ;/

  • #2
    OJ, ty się tym nie przejmuj, może w ten dzień jak patrzyłaś w lustro za dużo się śmiałaś. Nawet w 16 lat juz są zmarszczki mimiczne i to jest całkiem normalne. W reklamie kobiety są zawsze photoshopowane, więc nie są naturalne. Stosuj krem nawilżający pod oczy i to starczy.

    Comment


    • #3
      Polecam krem przeciwzmarszczkowy pod oczy AA z kwasem hialuronowym. Ma działanie przede wszystkim nawilżające i przy okazji likwiduje drobniutkie zmarszczki. Sama używam już takich kremów, bo uważam, że lepiej zapobiegać zmarszczkom niż je później leczyć

      Comment


      • #4
        zmarszczk

        Miałam ten sam kłopot- niby drobne zmarszczki a jednak zmarszczki zainwestowałam w kilka dobrych kremów ale jakoś szału nie było... dopiero wygooglałam temat mezotrapii igłowej i szok! mam super buźke już po 3 zbiegu -ostatnio ustaliłyśmy z moja Panią doktor że wystarczą te 3 zabiegi, a cenowo porównywalnie z dobrym kremem. Nie dość że efekt super to podobno zabieg znacznie opóźnia powstawanie nowych zmarszczek! Polecam wszystkim!!

        Comment


        • #5
          To nic strasznego, ja miałam pierwszą zmarszczkę mimiczną w okolicach ust (chyba się za dużo uśmiecham ) jeszcze w liceum, stosuj dobre kremy jeżeli ci to przeszkadza i tyle
          Skuteczne preparaty na wypadanie włosów

          Comment


          • #6
            Takie zmarszczki dodają uroku.

            Comment


            • #7
              Też już takie mam.

              Comment


              • #8
                mnie sie takie pojawiaja tylko jak sie usmiecham mocno ))

                generalnie jest to sygnal zeby dobrze nawilzac buzke

                Comment


                • #9
                  niestety taka nasza ludzka natura

                  Comment


                  • #10
                    Myślę, że nie ma czym się przejmować. Jak ktoś już tu napisał, pewnie dużo się śmiejesz i to dlatego masz te zmarszczki Ale jak tak się tym przejęłaś, może wypróbuj krem z kiełków pszenicy HB. Wygląda tak:

                    Click image for larger version

Name:	xl_weizenkeim_creme__1291289261.jpg
Views:	1
Size:	10.9 KB
ID:	3121

                    Comment


                    • #11
                      Hej ;-) Pewnie, że po 25 roku zycia powstają pierwsze zmarszczki - ale jest własnie mnóstwo sposobów aby przeciwdziałać temu - poczawszy od kremów na dzień i na noc -> Krem odmładzający na dzień GOLD REGENESIS | poprzez masaze twarzy i dekoltu, masowanie np. kostkami lodu zawinietymi w reczniczek i tym podobne ;-) a pzrede wszystkim pogodzic się z tym i jak najwięcej się usmiechac - bo lepiej byc pomarszczonym w sposób yusmiechniety niz miec pomarszczoną twarz jędzy czy smutasa ;-)

                      Comment

                      Ciekawostki

                      Collapse

                      Glamourina
                      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                      masaż tantryczny warszawa

                      Najnowsze wątki

                      Collapse

                      There are no results that meet this criteria.

                      Working...
                      X