Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dobry krem pod opuchnięte oczy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaki dobry krem pod opuchnięte oczy?

    Hej, Witam.
    Mam problem jak to zwykle u nas kobiet bywa.
    Bardzo długo już walczę z opuchnięciami i zmarszczkami twarzy, objawy strasznie się ostatnio nasiliły u mnie.
    Szukam dobrego i skutecznego kremu, mam nadzieje że mogę na was liczyć?

  • #2
    Re: Jaki dobry krem pod spuchnięte oczy?

    Witaj, problemy to nasza kobieca specjalność.
    Sama zrobiłam rekonesans w internecie i zakupiłam finalnie produkt w sklepie cofamyczas.com.
    Produkt nazywa się Infusion 02, niepewność minęła od razu po ujrzeniu efektów, które są niesamowite.
    Także zachęcam, w końcu musimy radzić sobie z naszymi kobiecymi przypadłościami. Powodzenia

    Comment


    • #3
      Oczywiście musimy sobie pomagać. Najlepiej jednak jeśli napiszesz czy opuchlizna oczu wiąże się z jakimś konkretnym okresem, może porą roku? A może to efekt alergii? Wtedy nawet najcudniejszy krem nie pomoże. Sprawdź jakość swej diety, może warto się oczyścić? U mnie też czasem pojawia się opuchlizna - efekt przemęczenia, niewyspania i wtedy zwykle sięgam po żel ze świetlikiem albo robię okład z herbaty.

      Comment


      • #4
        Już to gdzieś tu pisałam, ale powtórzę: moim zdaniem najlepszy na opuchnięcia pod oczami jest fluid pod oczy z Mary Kay (Od). Likwiduje cienie i opuchnięci pod oczami, a także radzi sobie z drobnymi zmarszczkami. Serdecznie polecam

        Comment


        • #5
          agam89, tylko wiesz fluid raz drogi, a dwa to tylko maskuje opuchnięcia prawda? Bo w jaki sposób likwiduje? A tak taki żel w tubce to parę złotych więc to nie wydatek a jednak pomocny. Czemu te wszystkie specjalistyczne kremy do oczu takie drogie?

          Comment


          • #6
            Nie, akurat ten fluid je likwiduje i słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat dlatego bez wyrzutów sumienia (mimo ceny) jestem skłonna go polecić.
            Kremy pod oczy są tak drogie z powodu tego, że składniki tych kremów muszą być specjalnie wyselekcjonowane, tak aby nie podrażniać delikatnej skóry powiek oraz nie drażniąc oczu. Muszą przejść także dodatkowe badania i być zaakceptowane przez okulistów.

            Comment


            • #7
              Nie wszystkie kremy pod oczy są drogie. Jeśli chodzi o mnie to na podpuchnięte oczy, na worki, cienie najczęściej wybieram żel ze świetlikiem. Tubka z flos-lek w aptece to około 7zł a żel jest mega wydajny. Z tańszych na pewno będzie mieć też ziaja, nie? A naprawdę uważasz, że kremy za 80-100zł są tak skuteczne?

              Comment


              • #8
                agam89 skad ta teoria o uzasadnieniu ceny kremow? To jakas totalna bzdura ) bo idac tym tropem wyjasnij mi dlaczego kremy do twarzy sa tez bardzo drogie.... e bo " muszą być specjalnie wyselekcjonowane, tak aby nie podrażniać delikatnej skóry.......... czego? a moze sa drogie bonie musza byc wyselekcjonowane skladniki )))

                druga sprawa mylisz sie co do Mary Kay - krem ktory wymieniasz wcale nie jest na opuchniete oczy Uzywam go od lat wiec wiem, dwa bylam konsultantka i w zyciu nie polecilabym go jako krem na opuchniete oczy. Jesli MK to na opuchniete oczy jest Kojący Żel pod Oczy Indulge ( Koj) Dziala cuda to prawda

                Comment


                • #9
                  Napisał zuza Zobacz post
                  Jeśli chodzi o mnie to na podpuchnięte oczy, na worki, cienie najczęściej wybieram żel ze świetlikiem. Tubka z flos-lek w aptece to około 7zł a żel jest mega wydajny?
                  zuza, a ktory konkretnie uzywasz? bo jest tych swielikow chyba kilka i ja tak do konca nie wiem ktory najlepszy

                  Comment


                  • #10
                    Może wypróbuj balsam pod oczy HB. Mnie pomaga, a uwierz, że mam wyjątkowe "wory" pod oczami :/ A tak wygląda opakowanie:

                    Click image for larger version

Name:	xl_augen_balsam__1282671887.jpg
Views:	1
Size:	9.3 KB
ID:	3120

                    Comment

                    Ciekawostki

                    Collapse

                    Glamourina
                    Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                    masaż tantryczny warszawa

                    Najnowsze wątki

                    Collapse

                    There are no results that meet this criteria.

                    Working...
                    X