Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soczewki Lady Gagi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Soczewki Lady Gagi

    witam wszystkich,
    słyszałam ostatnio o soczewkach, które dają efekt oczu Lady Gagi, który zaobserwować można w teledysku do piosenki "Bad Romance". dzięki tym szkłom kontaktowym źrenice oczu zostają znacznie powiększone - wyglądają nietypowo, ale także dodają noszącemu uroku i niewinności. soczewki tego typu, aby osiągnąć pożądany efekt są o kilka milimetrów większe niż tradycyjne szkła korekcyjne, a część zabarwiona, mająca powiększać źrenicę wyraźnie wystaje poza naturalną źrenicę oka. Czytałam, iż zasłanianie w ten sposób białka oka może powodować ślepotę ! Bardzo podoba mi się ten efekt, więc czy uważacie, iż zagrożenie jest naprawdę poważne ??

  • #2
    To prawda. Takie soczewki nie są bezpieczne dla oka, ponieważ maksymalnie zmieniają ilość promieni światła wpadających do oka oraz ich rozkład. Ślepota to może przesadzone, ale wzrok psują na pewno. Skoro zwykłe soczewki strasznie męczą oczy, to co dopiero takie, jak te, które nosi Gaga! Raz na czas myślę, że nic się nie powinno stać, ale nie częściej niż raz na miesiąc

    Comment

    Ciekawostki

    Collapse

    Glamourina
    Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
    masaż tantryczny warszawa

    Najnowsze wątki

    Collapse

    Working...
    X