Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

depilator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • depilator

    Witam. Poważnie zastanawiam się nad zakupem maszynki do depilacji, ale nie wiem jak mam się do tego zabrać. Powiedzcie dziewczyny, czy używacie depilatorów? Jaki model powinnam kupić? Ah i powiedzcie, czy taka maszynka dokładnie depiluje, czy zostawia część włosków? Bo może nie ma sensu kupować takiego urządzenia?
    pozdrawiam

  • #2
    depilatory to super sprawa włoski wszystkie zostaną równomiernie wydepilowane, jak są takiej samej dlugości - krótszych niż 1mm poprostu nie chwyci. dobrym depilatorem jest philips satin ice optima. ma nasadkę chłodzącą, która na początku przygody z depilatorem jest bardzo przydatna, chociażby przez wzgląd na ból, jaki depilacja niestety sprawia. dbre depilatory też podobno (tak słyszałam) ma firma braun (silk-epil) - też z nasadkami oczywiście.

    Comment


    • #3
      ja używam depilatorów braun i rowenta (jeden podróżny, bo jestem sporo czasu poza domem) i mogę polecić Ci oba.
      są niezawodne, poręczne i dość cicho pracują nie wydając z siebie głośnego, nieprzyjemnego dźwięku jak robiły to depilatory starszej generacji. urządzenia te dobrze spełniają swoja funkcję, a ja nie muszę martwić się o wrastające włoski.

      osobiście odradzam Ci jednak wszelkie nakładki chłodzące i inne tego typu chwyty marketingowe, ponieważ z reguły nie działają.

      Comment


      • #4
        Słyszałam dużo opinii, że włoski potraktowane depilatorem nie wyrywają się tylko urywają, co prowadzi do zapaleń mieszków włosowych i wrastania włosków. To prawda?

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X