Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczoteczka elektryczna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Szczoteczka elektryczna

    Czy używacie szczoteczek elektrycznych? Ja zastanawiam się nad kupnem, do tej pory używałam klasycznej, ale ciekawi mnie czy taka elektyczna też się dobrze sprawdza. a może lepiej? możecie mi polecić jakieś modele? wiem że braun ma takie szczoteczki.

  • #2
    bardzo polecam szczoteczki elektryczne, ponieważ czyszczą zęby naprawdę dużo skuteczniej od swoich klasycznych odpowiedników.

    w czyszczeniu zębów liczy się głównie ilość wykonanych ruchów szczoteczką, a nie siła przycisku, więc szczoteczka elektryczna to idealne rozwiązanie.

    osobiście polecam szczoteczki będące kooperacją producenta przedmiotów elektrycznych oraz producenta związanego z kosmetykami do higieny jamy ustnej, dzięki temu będziesz miała pewność, że kupiłaś sprawny produkt dostosowany specjalnie do czyszczenia zębów

    Comment


    • #3
      chciałam także dodać, że bardzo ważne jest zmienianie górnych części szczoteczki - tej z włosiem, które ma bezpośrednio styczność z czyszczeniem naszego uzębienia.

      wiele osób kupując szczoteczki elektryczne nie zdaje sobie sprawy, iż owe głowice zużywają się podobnie jak zwykłe szczoteczki do zębów (może nawet szybciej) i włoski fatygują się, stają się wyrobione i nie czyszczą zębów jak na początku, za czasów swojej nowości, co przynosi efekt odwrotny od zamierzonego !

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      Working...
      X