Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mata na lodówkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mata na lodówkę

    Nie wiedziałam, gdzie umieścić ten temat. Jeśli to nieodpowiedni dział to proszę o przeniesienie ;-)

    Czy ktoś z Was posiada lub posiadał może matę na lodówkę?

    Musimy koniecznie czymś ozdobić naszą starą lodówkę, która wygląda wręcz dramatycznie.
    Szukamy taniego i atrakcyjnego sposobu. Będę wdzięczna za sugestie.

  • #2
    Nie mam czegoś takiego, ale za to czytałam na ten temat w którejś gazecie opisującej tematykę wyposażenia wnętrz. To było chyba M jak mieszkanie. Mam ci doradzić wybór maty? Pokaż swoją lodówkę ;-)

    Comment


    • #3
      Hmmm... lodówkę? Ale po co? No masz pod spodem zdjęcie:
      Click image for larger version

Name:	Ch%C5%82odziarko-zamra%C5%BCarka.jpg
Views:	1
Size:	54.2 KB
ID:	3116
      Moja lodówka jest oczywiście podobna - tak wyglądała kiedy była nowa.
      I co mnie teraz zaproponujesz?

      Comment


      • #4
        Chodziło mi przede wszystkim o kształt i przykładowe wymiary, bym mogła ci podać jakiś fajny przykład maty. Co powiesz na taką? Dmuchawiec - Oklejgo.pl Mogłaby świetnie pasować. Co ty na to?

        Comment


        • #5
          Hmm... fajnie, nie powiem ;-) Bardzo klimatyczne, ale poważnie zastanawiam się nad tym, czy w mojej kuchni nie lepiej będzie wyglądała taka mata: Prosto na plażę - NA LODÓWKĘ - Oklejgo.pl Jak dla mnie jest rewelacyjna. Myślisz, że to dobry pomysł?

          Comment


          • #6
            Nawet bardzo dobry. Na pewno będzie pasowała, chyba nawet znacznie bardziej niż ta, która ja wskazałam. Ten przykład jest znacznie bardziej klimatyczny, szczególnie jeśli lubisz plażę ;-)

            Comment


            • #7
              Dalej nie szukam i nie mam zamiaru się zastanawiać. Decyduję się na tą matę:
              Prosto na plażę - NA LODÓWKĘ - Oklejgo.pl
              Wygląda super i przede wszystkim mnie samej się podoba, a to najważniejsze ;-)
              Może jeszcze pokażę wam jakieś fotki, kiedy tylko przyczepię matę do lodówki ;-)

              Comment


              • #8
                trafiłam tu przypadkiem szukając opinii o tym sklepie z mat paris zrobił na mnie największe wrażenie i kurcze zastanawiam się czy zamówić jak Twoja dojdzie to daj znać jak sie sprawuje

                Comment


                • #9
                  Skoro widzę, że jest tutaj mowa o wyposażeni do kuchni, to czy ktoś z was miał tomgast talerze ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy nie kupić je w sklepie gastromania.pl. Widzę, że wyglądają one naprawdę bardzo estetycznie, ładnie... No i pewnie są też solidne. Co wy na to?

                  Comment

                  Ciekawostki

                  Collapse

                  Glamourina
                  Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                  masaż tantryczny warszawa

                  Najnowsze wątki

                  Collapse

                  Working...
                  X