Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mata na lodówkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mata na lodówkę

    Nie wiedziałam, gdzie umieścić ten temat. Jeśli to nieodpowiedni dział to proszę o przeniesienie ;-)

    Czy ktoś z Was posiada lub posiadał może matę na lodówkę?

    Musimy koniecznie czymś ozdobić naszą starą lodówkę, która wygląda wręcz dramatycznie.
    Szukamy taniego i atrakcyjnego sposobu. Będę wdzięczna za sugestie.

  • #2
    Nie mam czegoś takiego, ale za to czytałam na ten temat w którejś gazecie opisującej tematykę wyposażenia wnętrz. To było chyba M jak mieszkanie. Mam ci doradzić wybór maty? Pokaż swoją lodówkę ;-)

    Comment


    • #3
      Hmmm... lodówkę? Ale po co? No masz pod spodem zdjęcie:
      Click image for larger version

Name:	Ch%C5%82odziarko-zamra%C5%BCarka.jpg
Views:	1
Size:	54.2 KB
ID:	3116
      Moja lodówka jest oczywiście podobna - tak wyglądała kiedy była nowa.
      I co mnie teraz zaproponujesz?

      Comment


      • #4
        Chodziło mi przede wszystkim o kształt i przykładowe wymiary, bym mogła ci podać jakiś fajny przykład maty. Co powiesz na taką? Dmuchawiec - Oklejgo.pl Mogłaby świetnie pasować. Co ty na to?

        Comment


        • #5
          Hmm... fajnie, nie powiem ;-) Bardzo klimatyczne, ale poważnie zastanawiam się nad tym, czy w mojej kuchni nie lepiej będzie wyglądała taka mata: Prosto na plażę - NA LODÓWKĘ - Oklejgo.pl Jak dla mnie jest rewelacyjna. Myślisz, że to dobry pomysł?

          Comment


          • #6
            Nawet bardzo dobry. Na pewno będzie pasowała, chyba nawet znacznie bardziej niż ta, która ja wskazałam. Ten przykład jest znacznie bardziej klimatyczny, szczególnie jeśli lubisz plażę ;-)

            Comment


            • #7
              Dalej nie szukam i nie mam zamiaru się zastanawiać. Decyduję się na tą matę:
              Prosto na plażę - NA LODÓWKĘ - Oklejgo.pl
              Wygląda super i przede wszystkim mnie samej się podoba, a to najważniejsze ;-)
              Może jeszcze pokażę wam jakieś fotki, kiedy tylko przyczepię matę do lodówki ;-)

              Comment


              • #8
                trafiłam tu przypadkiem szukając opinii o tym sklepie z mat paris zrobił na mnie największe wrażenie i kurcze zastanawiam się czy zamówić jak Twoja dojdzie to daj znać jak sie sprawuje

                Comment


                • #9
                  Skoro widzę, że jest tutaj mowa o wyposażeni do kuchni, to czy ktoś z was miał tomgast talerze ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy nie kupić je w sklepie gastromania.pl. Widzę, że wyglądają one naprawdę bardzo estetycznie, ładnie... No i pewnie są też solidne. Co wy na to?

                  Comment

                  Ciekawostki

                  Collapse

                  Glamourina
                  Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                  masaż tantryczny warszawa

                  Najnowsze wątki

                  Collapse

                  There are no results that meet this criteria.

                  Working...
                  X