Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bielizna korygująca/wyszczuplająca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • bielizna korygująca/wyszczuplająca

    Wolałabym nie musieć zaczynać tego wątku. No, ale cóż ... Tak wiec, nie twierdzę, że jestem jakimś strasznym pulpetem, ALE jednak moja figura pozostawia wiele do życzenia. Szczerze mówiąc nie za bardzo chce mi sie ćwiczyć, a dieta i tak nie pomoże i tak. CHodzi mi o to, że , jak większość kobiet (mam nadzieje) mam taki delikatnie wystający brzuszek, zwłaszcza w jego dolnej części. Pupci też przydałoby sie troche pomóc . I dlatego pomyślałam o tej bieliźnie wyszczuplająco-korygującej, która ostantio robi FURORĘ na tvnstyle i takich tam innych mądrutkich kanałach
    Nosi któraś z was cos takiego? (mowie cos, bo te MAJTY nie wyglądają przesadnie apetycznie)
    JEśli tak, to prosze o odp na dwa pytanka: czy jesli nosze zazwyczaj rozmiar 38, to znajdę taką bieliznę dla siebie? iii gdzie ją kupię? raczej zwykły sklep typu triumph, palmers, intiimis...costam ... czy lepiej przez internet? jesli internet, to prosze o nazwe strony/sklepu.

    aha i jaki model wybrać nalepiej? taki od kolan aż do żeber (?) ?;d czy moze tylko takie troche wyższe majty?

  • #2
    Triumph chyba najbardziej pasuje pod tym względem. Jeżeli chodzi o wygodność takiej bielizny, to należy powiedzieć, że jest okropna, bardzo gorąca, ponieważ żeby wciągać nie jest zrobiona z naturalnej tkaniny. Ale kobiety zawsze się poświęcają dla urody, a więc...

    Comment


    • #3
      Nie lepiej po prostu wziąć się za odchudzanie? Oni: oodchudzanie.fora.pl/odchudzanie,1/foreverslim-moje-opinie-i-doswiadczenia,22.html mają kilka dobrych rad co do odchudzania.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X