Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zestaw na imprezę !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • zestaw na imprezę !

    Ciekawi mnie jakie są wasze "pewniaki" imprezowe, czyli zestawy, w których najczęściej chodzicie na imprezy spodnie, sukienka czy spódnica ? jaka długość ? jakie kolory wybieracie na wyjście ze znajomymi do pubu, a jakie na całonocne szaleństwo w klubie ? wybieracie wysokie obcasy czy raczej wygodne buty, aby można było wygodniej bawić się na parkiecie ??

  • #2
    Mój ulubiony strój jest taki:

    ołówkowa spódnica przed kolana (BARDZO dobrze działa na facetów) + szpilki z subtelnie odsłoniętymi paluszkami + bluzka, top, coś na ramiączkach + szeroki pasek w talii (o tak, to też działa)

    Jeśli chodzi o spódnicę i szpiki, to preferuję czarne, dlatego, że są uniwersalne i można je włozyć na wiele okazji. Ale jeśli ktoś ma w szafie 30 par butów, to dlaczego by nie wybrać kolorowych.

    Buty wybieram na obcasie, dlatego , że jestem raczej nie za dużego wzrostu Poza tym wybieram buty, co do których mam pewność, że są wygodne. Nie ma nic gorszego, niż impreza popsuta przez złe buty.
    Oczywiście można założyć baleriny albo TRAMPKI, ale .... czy to będzie wyglądało "odświętnie" ?? Dla mnie bardzo NIE, dlatego raczej nie poszłabym do klubu w adidasach. (Chyba, że ten klub, to warszawski harlem Tam obowiązuje raczej osiedlowy dress code)

    Ale z drugiej strony czasami jest tak, że umawiamy się ze znajomymi wieczorem, że COS razem porobimy i wtedy dopiero jest problem, co załozyć...
    Na takie sytuacje mój sposób to czarne rurki, wlasnie baleriny, pół-elegancki top i marynarka. Zestaw pasujący na każdą okazję. Klub, pup, domówka, grill ..

    Agus, podziel się swoimi typami

    Comment


    • #3
      Uwielbim sukienki, przeróżne! Ostatnio zauważyłam, że wszafie mam same czerwone sukienki i to nie przez to że szaleję za tym kolorem, ale dlatego że fason sukienek mi się podoba. Są raczej obcisłe, lubię coś ktrótkiego, ale bez przesady, tak z 10cm powyżej kolana i basta. No sukienki zakładam i do pubu na imprezę i na spacer, bo lubię i już. A propos zestawów Pink Dress - mi się bardzo podoba ten z marynarką, bo też tak często chodzę na uczelnie, no i to prawda, że pasuje na każdą okazję.

      Comment


      • #4
        o rany, a ja mam zawsze ten sam problem: co mam na siebie założyć ? najgorsze jest to, że strój zawsze muszę podporządkować temu, że dojeżdżam - moi znajomi mieszkają blisko centrum miasta, a ja zupełnie daleko. jest to spory problem, ponieważ kiedy ja przemierzam błotniste drogi do przystanku, a potem jadę w ścisku moje koleżanki na miejsce spotkania śmigają metrem. dlatego też często muszę brać buty na zmianę - lubię obcasy, ale nie dałabym rady w nich dojechać. podobnie jest z resztą stroju, ponieważ muszę przewidzieć czy wieczorem będzie zimno i czy nie zamarznę wracając do domu w lekkiej sukience :/ właśnie dlatego moimi pewniakami są zazwyczaj obcasy z odkrytymi palcami (+ trampki na zmianę), dżinsowe rurki i góra zależnie od miejsca, w którym będę się bawić

        Comment


        • #5
          Wszystko zależy od tego na jaką imprezę idziemy. W czerwcu idę na wesele i myślałam o wyborze takiego zestawu- http://www.aoutlet.pl/ Na zwykłą domówkę pewnie bym go nie wybrała, ale na wesele jak najbardziej pasuje.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          Working...
          X