Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sklepy z bielizną

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • sklepy z bielizną

    hej, zastanawiam się, gdzie zaopatrujecie się w ładną bieliznę ? wybieracie salony z bielizną, odpowiednie działy w sieciówkach czy też zakupy internetowe ?

    czy możecie mi polecić jakieś dobrze zaopatrzone miejsce ?

    a może interesujący adres internetowy ?

  • #2
    polecam dwa, sprawdzone adresy sklepów internetowych oferujących przepiękną, bardzo różnorodną bieliznę w rozmaitych kolorach, fasonach, a także rozmiarach.

    w sklepach tych możesz znaleźć uroczą bieliznę, a ja polecam Ci szczególnie tę w klimatach retro, czyli gorsety, pasy do pończoch itd.

    fully fashioned stockings, lingerie, girdles, corsets and bullet bras.

    Retro lingerie, corsets, designer and luxury lingerie, girdles and stockings to buy from Pandoraschoice lingerie shop

    Comment


    • #3
      ja uwielbiam OYSHO. mają tak urocze komplety, że trudno od nich wzrok oderwać. co najwazniejsze - ceny też mają baaardzo niskie jak na tak ładne rzeczy maja tam wszystko - bieliznę, piżamy, szlafroki, kapcie, stroje kąpielowe, nawet normalne buty (też baaaardzo ładne!!!). genialny sklep, polecam w 100%.

      a dla bardziej wymagających - moja druga miłość - victoria's secret

      Comment


      • #4
        zgadzam się w 100% z poleceniem Victoria's Secret, ale uważam, że trzeba także koniecznie dodać, iż ceny tego sklepu nie należą niestety do najprzystępniejszych

        a z polskich sklepów, polecam, zapewne dobrze wszystkim znany:
        Bielizna damska, bielizna erotyczna - Sklep INTYMNA.PL™

        Comment


        • #5
          zgadzam się w 100% z poleceniem Victoria's Secret, ale uważam, że trzeba także koniecznie dodać, iż ceny tego sklepu nie należą niestety do najprzystępniejszych

          a z polskich sklepów, polecam, zapewne dobrze wszystkim znany:
          Bielizna damska, bielizna erotyczna - Sklep INTYMNA.PL™

          Comment


          • #6
            Może was zdziwię, ale ostatnio kupiłam dwa komplety fajnej bielizny w ... H&Mie ... Nie dość, że zarówno piersi,jak i pupa wyglądają w nich obłędnie, to jeszcze są wygodne. No i ta cena ... Ale przyznam tez, że podejrzewam, że to był przypadek, bo nigdy wcześniej nie widziałam nic ładnego na dziale z bielizną w H&M

            Comment


            • #7
              Na bohomoss.com znajdziecie wszelkiego rodzaju piżamy damskie i męskie. Mają produkty wysokiej jakości - z różnych materiałów: wiskozy, bawełny, satyny czy weluru. Właśnie z tego sklepu pochodzi moja piżama damska wzorzysta.

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              Working...
              X