Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butoholizm!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • butoholizm!

    ostatnio odkrylam, że mam malutki problem, mianowicie... nie jestem w stanie się powstrzymać od kupna butów!!!! ile razy widzę jakieś śliczne buciki na wystawie, od razu się zakochuje i muszę je mieć ;/ czy to się leczy? mogę to nazwać... butoholizmem ;p jak carrie bradshaw z seksu w wielkim mieście, mam już miliard par i za chwilę moja szafa ich wszystkich niestety nie pomieści ;/ co robić? mam przestać chodzić na zakupy?!

  • #2
    Zakupoholiczka miała popakować wszystkie ciuchy w plastkikowe worki i powyrzucać, ale czy to tak na prawdę działa...? :P Ja też ostatnio mam jakąś dziwną manię na buty...na obcasie...i fioletowe jak spełniają jedno z tych dwóch kryteriów, to je uwielbiam, a jak dwa to kocham i kupuję nawet jak już nei mam kasy i nie powinnam ;p

    Comment


    • #3
      Wiem coś o tym... Ostatnio weszłam do Zary i kupiłam 3 pary identycznych butów, tylko w 3 rożnych kolorach! Znajomi stwierdzili, że mam bzika na punkcie butów, co w sumie jest prawdą - ostatnio kupiłam 10 par w ciągu 2 miesięcy!!! I też już mam problem z pomieszczeniem ich w szafce na buty Ale mimo wszystko nei chcę się leczyć z tego nałogu

      Comment


      • #4
        doskonale rozumiem Wasz problem, ponieważ sama się z nim borykam !
        w moim przypadku nawet brak mojego rozmiaru nie jest w stanie odwieść mnie od pomysłu kupienia nowej pary pięknych butów, więc z tego właśnie powodu wciąż muszę się wciskać w nieodpowiednie dla mnie 38 ! najgorsze jest to, że chodzenie w zbyt ciasnych butach działa bardzo niekorzystnie na układ kostny stóp

        zdarza się także czasem, że kupuję buty przez internet, chociaż wiem, że ryzyko kupienia niepasującej na moje nogi pary jest wysoce prawdopodobne !

        Comment


        • #5
          Czasem wydaje mi się, że mnie też to dotyczy. Mam kilka par butów na wiosnę, ale choruję na te: http://www.paradashop24.pl/pl/p/BALE...OWSKI-105-/868 Jak Wam się podobają? Warto się na nie skusić?

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X