Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

buty na jesień

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • buty na jesień

    Muszę kupić sobie jakieś buty na jesień. Robi się coraz chłodniej, a w mojej szafie baleriny, sandały, jakieś sportowe no i kozaki. Jednym słowem na jesień nic... W zeszłym roku miałam takie botki za kostkę na płaskiej podeszwie, ale się troszke znosiły. Poza tym... co druga dziewczyna na ulicy ma takie buty.. Jakie wy nosicie butki jesienią?
    I co w ogóle sądzicie o botkach? Nie wydaje wam się, ze optycznie skracają nogi? Ja mam wrażenie, że wysokie, szczupłe osoby wyglądają w nich super, ale cała reszta raczej kiepsko.. Jak w takich "elfich" bucikach.

  • #2
    bez przesady, wszystki dziweczyny równie dobrze wyglądają w botkach, ważne są spodnie - te trzeba dobrze wybrać, aby pupa i nogi wyglądały nie za duże, jednym słowem - aby prezentować naszą figurę w najlepszy i najkorzystniejszy dla nas sposób, ale o butach...
    lubię tę ))
    Risultato della ricerca immagini di Google per http://whymoda.blogosfere.it/images/sergio%20rossi%20inverno3.jpg

    Comment


    • #3
      Jeśli chcesz mieć wyjątkowe buty, których nikt nie ma nie kupuj ich w sieciówkach. Poszukaj w sieci buty damskie duże rozmiary i przejrzyj sklepy. Nie w każdym sklepie są te same wzory.

      Comment


      • #4
        Miałam dokładnie takie, jak na foto, przy czym będę również chodziła w nich na wiosnę.
        Są rewelacyjne - dosyć wysokie, ale jestem do takich przyzwyczajona. Najlepsze pod krótkie wyjścia ;-)

        Attached Files

        Comment


        • #5
          Wysokie to są, ale wyglądają rewelacyjnie. Ile za nie płaciłaś? Pokażesz więcej fotek?
          Chętnie bym sobie kupiła coś podobnego na wiosnę, w zasadzie buty w sklepach już się pojawiły.
          Tylko trzeba się zdecydować na coś sensownego ;-)

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          Working...
          X